Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordulhat ha a baba megisme...

Előfordulhat ha a baba megismer édes ízeket, már nem fogja elfogadni a keserű tápszert?

Figyelt kérdés
Most 4 hós és gondolkodom, hogy íratok neki tejpépet, ami ugye édes. Milumil HA-s tápszert eszik, ami nagyon keserű és félek, hogy utána már nem kellene neki.
2009. febr. 7. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
hogyhogy keserű a tápszter? édesnek kellene lennie
2009. febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

ez csak a mi szájízünknek keserű, ők szeretik nagyon,nem lesz ggond.

picimmilupa milumilt evett, most HA-st kap és megeszi, közben persze gyümit is eszik már

2009. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Tejpépet nem lehet íratni.Azt kapsz nagyobb áruházakban,dm,rossman..stb..

Az én lányom miután megkóstoltattam vele 4 hósan a tejpépeket,és a főzelékeket azóta egyáltalán nem hajlandó megenni a tápszert.Sinlac-ot írt neki még a dr nő,azt megeszi.

2009. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
tejpépet is lehet íratni, mi azt is receptre kapjuk.abból is milupát eszik.mint a tápszer
2009. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg lehet íratni tejpépet?És azt a gyógyszertárban váltod ki?Milyeneket írnak,bármilyet?Nekem már a 3-ik babám van,de erről még nem hallottam.Mennyivel olcsóbb úgy?
2009. febr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk mindkettő egyformán csúszott! A tápszert azért szerette, mert kezdetektől ezt a kapta, a tejpépet meg azért szerette mert ízlett neki. A kettő nem törvényszerűen zárja ki egymást. Nyílván érdemes a tápszert rendszeresen adagolni, és a tejpépet, pedig időnként adni csak neki, heti 1-2 alkalommal, így örül majd a változatosságnak! egyébként mi alváskor adunk neki leginább már csak tápszert, és igényli is, enélkül nem tud nyugodtan pihenni, már szinte szertartás az esti tápszeres elalvás, nap közben meg maradnak az érdekes finomságok! A kettő nem feltétlen zárja ki egymást, egyszerűen te magad se viselkedj másképp, vagy ne várj más reakciót tőle.
2009. febr. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is iratom a tejpépet, bár most vennem kellett drágábban a gyógyszertárból mert elfogyott.Amúgy az is HA-s mint a tápszere megkóstoltam az is keserű egy picit.A lányomnál nem volt gond, tápszert kap gyümit tejpépet minden nap és ennek ellenére ugyanúgy megeszi a tápit is mint mást.Biztos eljön az idő amikor már nagyon nem fog kelleni nekki a tápszer de sztem az még odébb van.

Üdv:5hós anyuka

2009. febr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!