Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek van. Milyen gyakran...

Akinek van. Milyen gyakran használja a magzati szívhang hallgatóját? Naponta, kétnaponta, hetente? Mindig megtalálod az édes zakatolást? És ha igen, akkor az biztos a baba szíve, vagy a köldökzsinór?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 13:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia!Én szombaton kaptam,abban egyeztünk meg férjemmel hogy mindennap egyszer hallgatjuk meg,állitolag a babák nem nagyon szeretik!Én megtaláltam eddig és remélem ezentul is:)!Mivel voltam 1 hetet kórházban vese problémák miatt ezért megtudom különböztetni a köldökzsinór(inkább susogos)hangját a picur szívecskéjétől!Meg a gép egyszerre jelzi hogy meg van és méri!:)
2009. nov. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Az én kis gépen nem jelez semmit,csak hallgatni lehet vele.Mennyi idős vagy! Sok-sok Egészséget és Boldogságot!
2009. nov. 16. 15:59
 3/15 anonim ***** válasza:
sZIA!26hetes vagyok!és te? neked is minden jót és szépet kivánok!
2009. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A masodik babamat varom, mindket terhessegnel vegig megvolt a szivhanghallgatom. Az elso babam szivhangjat a 14. heten talaltuk meg eloszor, 18 hetesen ereztem eloszor a mozgast, addig hetente kb ket alkalommal hallgattuk a szivhangot, mert elegge izgultam, hogy minden rendben van-e. Utana mar csak akkor hallgattam, ha hosszabb ideig nem ereztem a mozgasat (peldaul egesz delutan, estig).

Most a masodik baba szivhangjat mar a 12. heten megtalaltuk (korabban nem is lehet) es hetente egyszer hallgattunk szivhangot, de ot a 14. hettol mar erzem is. Azota igen ritkan kerult elo a gep, talan kethetente, ha a ferjemnek hallgathatnekja van. De teny, hogy most nem vagyok "izgulos" kismami es a babamozgas mar a 18-20. hettol kivulrol is erezheto kezzel, szoval a ferjemnek ez is kielegito, en is erzem a babat, nincs szuksegem megerositesre gyakran.

Egyebkent a 27. hetben vagyok.

A baba szivhangjat ugy tudod megkulonboztetni a koldokzsinoretol, hogy a babae kopogas, vagy zakatolas szeru, rendkivul gyors, kb 140 koruli (ketszer olyan kb, mint a tied), a zsinor viszont inkabb pulzal, susogo hangot hallat.

2009. nov. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! Én 13+5 hetes vagyok:-)
2009. nov. 17. 21:50
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy kérdezek, de hol lehet venni, ilyen szívhang figyelőt, mert én is szeretnék venni?
2009. nov. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én most éppen a vaterán láttam!de nekem is van egy eladó!
2009. nov. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hol laksz, és mennyiért? Én a 18. kerületben
2009. nov. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én is ugy kaptam de nekem már van!nagyon szép állapotban van!és 6000ft ért eladom!
2009. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
előzö vagyok,mi az ország másik felén lakunk,de a testvéremék pesten laknak!
2009. nov. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!