Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket is megallitanak az...

Titeket is megallitanak az utcan babasetaltatas kozben, hogy milyen kis edes a baba, hadd nezzem meg!?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen! Főleg akkor idegesít, mikor sietek és elém csapódik egy öreg asszony, hogy "Milyen szép baba! Kis fiú?" Hát, nem! Lány! A múltkor egy néni még egy használt cumit is rám akart tukmálni.
2009. aug. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen és amíg nem nyúlnak hozzá, inkább örülök neki.


Múltkor egy bácsi is megállított, nézi a gyereket: mi van ennek a lábával? röhögtem, mondtam, hogy hát nagyon görbe, most szállt le a lóról. (tényleg görbe nagyon, de én nem frusztrálom magam ezzel, majd egyenesedik.) nevetett egyet ő is, megdicsért minket, mentünk tovább.

2009. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég gyakran. Bár már elég "nagy" a babám, sokszor előfordul. Pár hónapja azt vettem észre, hogy ebben leginkább ő a ludas, mert sokszor kinéz magának valakit, aki szembe jön és olyan huncutul nézi és mosolyog rá, hogy kevesen állják meg szó nélkül. Olyan, mintha emberkísérletet folytatna, a legkülönfélébb embereket nézi ki magának, idős néni (alap, tuti elolvad!), kéményseprő, 10 év körüli kisfiú, aztán egy öltönyös mobilos, fiatal pár, görkoris srác, babakocsis anyuka, virágárus. És ez szinte minden alkalommal kb. így megy, nagyon kevesen állják meg szó nélkül, néha elég fárasztó, legalábbis nekem mindenki felé visszaküldeni egy mosolyt. A lányomnak nem okoz gondot. Az apukája aggódik, hogy ez így nem lesz jó, azt mondta, max 10 év és be kell szereznie egy vadászpuskát, hogy távol tudja majd tartani a srácokat tőle. Főleg az olyan típusúakat, amilyen ő volt anno :)))
2009. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
No igen, ilyen nálunk is volt, hogy: "Látom, hogy rózsaszínben van, de azért fiú??" :D
2009. aug. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Az én kislányomat is sokan megnézik, mert MINDENKIRE mosolyog. 5 és fél hónapos, és nem fél senkitől sem. Nagyon szeretik, mondják is rá, hogy mosolyalbum ez a gyerek :)

Én szeretem, ha megállítanak, tudom hogy szép kislány, és jól esik ha dicsérik. Ráadásul jó kislány is! :)

2009. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
igen.nálunk egy pár száz méteres séta másfél óra.Ritkán nehezemre esik ugyanazokat elmondani egymásután,mennyi idős,szopik e ,jó baba e.kinek van ilyen szép szem?stb.De a babám élvezi és én is örülök mert igy sok embert megismer.Nem félős baba,bár 1* előfordult,hogy elsírta magát egy szakálas bácsitől.De attól én is:-)))
2009. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem csak ismerősök, én idegen néniknek bácsiknak nem állok meg, addig elmondja, amig elérünk mellette, legfeljebb ha kérdeznek, válaszolok, és már megyünk is tovább. Viszont ha beülünk valahova, ott kinéz magának valakit, és annak nincs menekvés. A multkor a strandon ettünk, és a mellettünk ülő párral játszott, kukucskált, nevetgélt, gőgicsélt nekik. 11 hónapos.

Viszont az nagyon idegesít, mikor teljes rózsaszínben an a pici, ráadásul rózsaszím sapka van rajta, és kérdezik: kisfiú? igen kisfiú, hogy hivják? Lili DDD

Nevetséges némely ember.

2009. aug. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is előfordul az ilyen.De én azt nem szeretem ha öreg nénike megfogja a baba kezét vagy más testrészét.

Benzinkúton volt olyan,hogy a csajszi megkérdezte fiú/vagy lány.De nem hiszem el,hogy nem lehet észrevenni,hogy fiú.Tök fiúsan néz ki.Még a ruhái is arra utalnak.De mindegy ez van! :)

2009. aug. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!