Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz, hogy ha a kókuszmatracot...

Igaz, hogy ha a kókuszmatracot nedvesség éri, ki lehet dobni a kukába? Tényleg nem jobb mint a szivacs matrac?

Figyelt kérdés
2008. jan. 28. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még nem hallottam. A lánymnál akkor vettük mikor már nagy volt és néha leitta a cumisüvegből,de nem dobtam ki. A fiam használja jelenleg.
2008. jan. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szivacs matrac is be tud rohadni ha már a nedvességnél járunk,de sztem amúgy is nyáron ha jó idő van kicsit ki lehet rakni nem tűző napra napozni a szivacsot,ez is fertőtleníti.amúgy én is kókuszmatrac párti vagyok.
2008. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz! Lehet, hogy van olyan is, azt nem tudom, de amilyen nekünk van az biztos, hogy mosható. Az én gyerekeim amíg nem voltak teljesen szobatiszták többször belepisiltek. Reggel kimostam estére az erkélyen megszáradt. Kérdezz rá amikor veszed, mert biztos hogy van mosható is belőle!
2008. jan. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kókuszmatracon átfolyik a nedvesség és nem atkásodik. Ennél jobb nincs, még gumilepedő sem kell, mert az nem szellőzik.
2008. jan. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is kókuszmatracot vettem. Vettem rá sima pamut lepedőt, és vettem hozzá azt a gumilepedőt, aminek frottír a teteje. Azt mondták a boltban, hogy azt keresztbe tegyem a baba dereka/popója alá, és akkor kivédhetem a "baleseteket"! :)

2008. jan. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!