Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell kifakadnia a BCG...

Meddig kell kifakadnia a BCG helyének?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kislányom és csak egy pici pukli van ott
2009. febr. 8. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt sem tudtam, hogy ki kell fakadnia! Olyankor hogy néz ki?
2009. febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk négy hónaposan jelent meg, olyan pici pukli most is. Nem tudom a tietek milyen, nem lehet, hogy már kifakadt?
2009. febr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk kb. 1 hónaposan fakadt ki. Olyan volt mint egy befehéredett pattanás. Nem nyúltunk hozzá, így magátol elfakadt.
2009. febr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjelenik a pukli, az jó, megjelent a védettség. Nem mindig fakad ki.Az a lényeg, hogy 6 hónapos koráig előjöjjön az oltás. Ha nem látszik semmi (vis nem fogta meg az oltás), újraoltják. Nálatok látszik, tehát nem kap a babád újra. 4 gyerekes anyuka
2009. febr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tökéletesen mondta az utolsó válaszoló. Az a lényeg, hogy reagáljon rá hat hónapos koráig, hogy ez a reagálás milyen formát ölt, az nagyon változó. És az is, hogy mikor. Sok babának kifakad, de ha már csak dudor lesz, vagy akár dudor nélkül erősebben bepirosodik az is jó.

Szerintem hosszú távon maximum annyi különbség lesz náluk, hogy mennyire fog látszani a helye. Ha kifakad, akkor szerintem jobban, mert hegesedik. Legalábbis az én karomon messziről lehet látni az egykori oltás helyét, a férjemnek meg nagyítóval kell keresni (anyós azt mondta, hogy a férjemé nem fakadt ki, csak dudor lett, ami visszahúzódott).

2009. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk az utolsó pillanatban 6 hónaposan fakadt ki.

9 hónapos baba anyukája

2009. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!