Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyennek kell lennie a...

Milyennek kell lennie a BCG-oltás helyének, hogy együtt fürödhessünk a babával? 4 hónapos, száraz, sebes a helye. A védőnő szerint amíg piros "göb" nem lesz, addig nem érheti víz.

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyet még nem hallottam. mi az, hogy nem érheti víz??? szerintem ez hülyeség!
2009. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hülyeség
2009. febr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a fertőzésveszély miatt mondta amig gennyedzik .De érheti viz. Lehet lepontoztok, de én nem vagyok hive az együtt fürdésnek...főleg amig pici. Persze uszodában más, de kádban...hát nem tudom.
2009. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. febr. 22. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Elnézést, ez az utolsó hozzászólónak!

Miért jobb ha idegen nő esetleges gombás lábával, hüvelyfolyásával keveredett vízben fürdik, mint az apukájával pl. Az én gyermekem mindennap apukájával fürdik... A menetrend az, hogy alaposan letusol, majd enged a kádba vizet, ekkor megy mellé a gyermek. Mivel az apukák sokat dolgoznak, ez egy formája annak, hogy elmélyüljön köztük valami, amikor anyu nincs ott... de még ha gennyedzik is az az oltás, nem enged senki annyi vizet, hogy az ázzon nem?

2009. febr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!