Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kisfiamnak megy a...

7 hónapos kisfiamnak megy a hasa. A széklet aranysárga, nem bűzös, de sajnos naponta több van, mint eddig. Semmi más tünet nincs, jókedvű. Vigyem orvoshoz? Ez mindenképpen betegség kezdete, vagy más oka is lehet?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor anyatejes.(?) Gyakran változik az én babámnál is az anyagcser üteme, egyszer többet hígabbat, pár hét múlva pont a fordítottja. Szerintem nem gond.
2009. febr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen anyatejes. Tízóraira gyümölcsöt, ebédre főzeléket kap, de a többi étkezés anyatej. Csak félek az influenza járvány miatt.
2009. febr. 9. 08:34
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Mossatok többet kezet, ne vidd tömegbe, szabj határt a látogatóknak, ne idegeskedj. Többet nem nagyon tehetsz. Anyatejjel eteted, nagy előny ez a betegség elleni harcban. A többit meg nem tudod irányítani.
2009. febr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 3 hónapos kisfiamnak is ment a hasa a múlt héten.

Nekünk a doki azt mondta hogy sok folyadékot adjak neki. Hál isten már nincs baja

2009. febr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem azt mondta a doki, hogy az a hasmenés ha a pelusból is kifolyik, vagy vizes.Nálunk is volt ilyen, a protexin restore (probiotikum) megoldotta.

2009. febr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Komolyan kérdezem: az a probléma, hogy reagáltam a kérdező kommentárjára, vagy az anyatejre vonatkozó megjegyzésemmel volt probléma?
2009. febr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem vizenyős. A védőnővel beszéltem, talán a foga. Reméljük nem lesz baj. Köszönöm a válaszokat. Én sem értem, hogy az értelmes válaszokat miért pontozzák le.
2009. febr. 9. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!