Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok nekem egy jó...

Ajánlanátok nekem egy jó gyógytornászt, aki nem is túl drága és kijönne hozzánk, konkrétan a fiamhoz?

Figyelt kérdés
Ha lehet, árakat is írjatok, mire számítsak, mert ezen a téren nem igazán vagyok járatos, plusz elérhetőséget... Köszi!
2011. febr. 3. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Merre laktok?
2011. febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hű, bocsi, azt elfelejtettem, hogy budapestiek vagyunk...:S
2011. febr. 3. 17:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia! Igazából nem tudom, hogy van-e gond, de az a lényeg, hogy szeretném, ha megnézné egy szakember, mert valaki szerint el van maradva a kisfiam a mozgásfejlődésben, valaki pedig azt mondja, hogy nincs semmi baja. 7 és fél hónapos lesz nemsokára, 73 cm, 10 kg, kúszást próbálja, görög, felülni nem tud, és a karjával sem tud kifeszítve kitámasztani. Megmondom őszintén, annyi embertől hallottam, hogy nézessem meg, mert letapadtak az izmai és szakember tud rajta segíteni gyakorlatokkal, hogy most már én is kíváncsi lennék... :(
2011. febr. 3. 18:15
 4/6 A kérdező kommentje:
De oldalasan felkönyököl, ezt kihagytam.
2011. febr. 3. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvos mondta, hogy letapadtak az izmai, valaki aki szakember? A gyerekorvosod és védőnőd mit szól ehhez? Te is úgy tapasztalod, hogy el van maradva a kortársaihoz képest? Vagy a kedves család rágja a füledet, hogy a gyereked beteg és te nem teszel érte eleget. Ismerős! Mindenesetre szakemberrel nézesd meg és majd akkor megnyugodhatsz. A legjobbakat kívánom nektek és jó egészséget.
2011. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előbb nézesd meg, és ha kell, akkor keress gyógytornászt. Így látatlanban senki nem fogja tudni megmondani, de ehhez szakember kell (szerintem a védőnő sem mérvadó, és ha jó a házi orvosod, akkor elküld majd ortopéd orvoshoz, mert ebben ő sem profi valószínűleg.)

Árakat nem tudok, de TB-re is van gyógytorna, itt a IV: kerületben nagyon szuperek, nekünk is kellett járni, mindkét lányommal pici korukban, egyéni foglalkozást kaptunk. Megtanítottak itthon hogyan tornáztassam, és közben rendszeresen jártunk tornáztatásra 8a gyógytornász olyan gyakorlatokat is megcsinált velük, amiket én otthon nem csináltam), és pluszba rendszeres orvosi kontrollra jártunk, amíg már nem kellett.

2011. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!