Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este Mikor fürdetitek az...

Este Mikor fürdetitek az ujszülöttet?

Figyelt kérdés
Este hány orakkor érdemes fürdeni?
2009. febr. 8. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Én az első egy-két napban nem fürdettem meg, mert folyamatosan evett, aludt. A kórházból a 3. napon mehettünk haza, kb. egy hetes korától fürdik rendszeresen, 18 óra körül. Ha jön a jobb idő, szerintem ez eltolódik 19 órára.
2009. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

6-7 óra között, attól függően, hogy hogy van ébren, mikor eszik stb.

3 hetes baba anuykája

2009. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
7 órakkor
2009. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kilenckor, mert utána fektettük le, az esti rutin része volt. Aztán amikor már megszokta akkor igény szerint amikor elálmosodott.
2009. febr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor lehet, ahogy nektek jó.

Mi 8-kor kezdtük, aztán ahogy nagyobb lett, ahogy előbb volt nyűgös, volt hogy már 6-kor fürdés volt, utána lehetett vele bírni.

Most 8 hós, este fél 9-kor fürdik

2009. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Az a lényeg, hogy próbáld mindig egy időben fürdetni. ne legyenek ilyen órás csúszások, mert a baba biztonságban érzi magát, ha rendszeres dolgok történnek vele. Meg egy idő után neki is egyértelmű lesz, hogy este van, most fürdik, és alszik. így könnyebb elérni az éjszakai alvást, nem cserélni fel a napszakokat. szerintem azért függ attól is, hogy milyen évszak van. télen hamarabb sötétedik, hideg van, nyáron azért többet lehet kinnt a baba. én májusban fogok szülni, úgy gondolom, 8 körül lesz fürdetés, mert akkor már jó idő lesz, később sötétedik...
2009. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kezdet kezdete óta este 7-kor fürdünk.
2009. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.Maradunk a megszokotnál.6-7között amikor ö ugy érzi.
2009. febr. 9. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!