Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fáj a babáknak az ortopédiai...

Fáj a babáknak az ortopédiai csipőszűrő vizsgálat? Szétfeszitik nekik nagyon?

Figyelt kérdés
Azt mondják errefelé brutális a doki:(
2011. febr. 4. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Elvileg nem fáj. Sírni sem azért szoktak, mert fáj,. hanem mert megijednek az idegentől.


Ha "brutális" egy doki, akkor viszont az is fájhat, aminek egyébként nem kellene...

2011. febr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát elvileg nem is szabad nekik túlfesziteniük ugye??
2011. febr. 4. 08:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem feszitik tul,azert nem allat egy orvos.persze szetfesziti neki,de a gyereknek az nem faj,csak megijed.
2011. febr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi épp most voltunk.Nem volt brutális a doki,de teljesen szétnyitotta a combjait,sírt egy kicsit a kisfiam,de gondolom így érzi,hogy rendben van-e a csípője.Szerintem nem fájt neki nagyon,maximum kicsit kellemetlen volt.
2011. febr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat!Mi jövő szerdán megyünk,remélem nem fog fájni neki
2011. febr. 4. 08:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én babámnak biztos, hogy nem fájt, mert meg se nyikkant:)

Nálunk egyszerre 4 baba volt mindig bent a vizsgálóban, és akikkel voltunk, azok közül egyiknek se fájt.Amelyik sírt, az nem azért, hanem mert megilyedhetett.

2011. febr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én babámnak nem fájt.nem is sírt csak akkor mikor uh-ozta a csípőjét.gondolom akkor attól ilyedt meg h hideg volt az amivel csinálta,vagyis a gél amit rátett.
2011. febr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miért?Ultrahang is van?
2011. febr. 4. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!