Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Köldöksérves babák anyukái...

Köldöksérves babák anyukái vannak itt?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál de azért neki nincs úgy tapasztalata mint nektek...csal annyit mondott hogy ne ragasszam le és fektessem sokszor hason....ti hogy vészeltétek át ezt a bajt??
2011. febr. 4. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babámnak is kiálló köldöke volt. Az orvos tanácsára ragasztottam, és 3 hónapos korára már elmúlt.

A patikába lehet kapni köldöksérv tapaszt, én azt használtam. Nem kell naponta cserélni, pár napig bírja. A hason fektetést nem mondta, igaz ő már az elejétől így aludt.

Olvass utána a neten, megoszlanak a vélemények. Szerintem próbáld ki, a babának nem lesz kellemetlen, csak a fürdetétéskor kell ügyelni, hogy ne legyen vízes a tapasz.

2011. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

először is köszi a választ:-)

igen lefogom ragasztani mert borzasztóan zavar hogy mikor sír vagy erőlködik akkor nagyon előjön neki ....azt teszem amit az ösztönöm diktál és ez nyugtatna meg:-)))

2011. febr. 4. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!