Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról? Nekem kimondottan sportkocsi kellene. Tapasztalatokat írjatok légyszi.

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 4. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon szupi szerintem, de csak akkor, ha nem használod tömegközlekedésre.Ahhoz sajnos nehéz megemelni.(Én erre nem gondoltam, és most vehetek egy könnyebbet:()

A babának nagyon kényelmes, órákig el van benne.

2011. febr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, akkor megveszem, nem kell buszoznom szerencsére.
2011. febr. 5. 10:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az első két dupla bolygósítható kerék nem szimpatikus, mert túl közel van egymáshoz. Szerintem egy kis hóban már nem nagyon fogod tudni tolni...

Amúgy a dupla bolygó kerekek nehezen irányíthatóak (legalábbis nekünk olyan volt az első babakocsi, nem szerettem), olyat vennék aminek szimpla az első kereke is. Vagy olyan három kerekűt, aminek az első egy kereke dupla.

2011. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!