Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Peg Perego Pliko esernyőre...

Peg Perego Pliko esernyőre csukható babakocsiról várok jó és rossz tapasztalatokat. Mennyire kopik gyorsan a kereke? mennyi rá egy új kerék? Irányíthatósága? Kényelmes a gyereknek?

Figyelt kérdés

összecsukva lényegesen nagyon,mint a többi,úgymond gagyibb esernyőkocsi?

tudnék egyet venni,szerintem nagyon olcsón,de nem tudom,ez jó lehet-e?

[link]

szerintetek jó lenne ez a kocsi?


2009. okt. 5. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg olcsó. Nem tudom, hogy a többi kocsi mekkora összecsukva de azt tudom, hogy a miénk a legnagyobb szétnyitva, erre más kismamák hívták fel a figyelmem. Szerintem nagyon kényelmes lehet a babának tényleg jó tágas és puha az irányíthatósága nekem teljesen megfelel de az az igazság, hogy nincs összehasonlítási alapom. Ami nekünk van azt 2 gyerek használta már összesen 5 évig volt "szolgálatban". Nem mondom, hogy újnak néz ki de jobbnak tűnik mint némelyik 1,5-2 éves babáé az tuti. Azért a peg perego nagyon megbízható márka. Nem hiába egy vagyon újonnan. Az alkatrész árakat nem tudom de én egyszer akartam venni rá valamit és kérték tőlem a számlát a Brendonban merthogy csak úgy tudnak közreműködni a gyártóval ha azt bemutatom. Persze az már nincs meg így nem kaptam. Ez fura... Szóval kérd el a számlát hozzá ha megvan. Vagy lehet, hogy nem a Brendonban kellene próbálkozni?
2009. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is peg perego pliko p3-as babakocsink van. Én imádom (és a babám is). Nagyon kényelmes, nagyon könnyű, közlekedhetek vele bárhova. Csak ajánlani tudom!
2009. okt. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!