Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vállalnátok, úgy gyereket,...

Vállalnátok, úgy gyereket, hogy a párotok nem szeretne második babát?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 13:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha a férjem nem szeretne második babát én pedig igen akkor valahogyan megpróbálnám rábeszélni.

Ha nagyon nem menne bele akkor nem.

2011. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Eszembe sem jutna.

Bocs, de szerintem ehhez két ember kell.

2011. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem! Abból csak a veszekedés lenne,nyilván beletörődne,hogy jön a következő baba és szeretné is azt a csöppséget,de ha nem menne bele a párom semmiképpen nem játszanám ki és esnék teherbe!
2011. febr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nehez kerdes.

Ha anyagilag bele ferne nem tudom miert ne szeretne.Ha anyagilag nem fer bele akkor nekem kell bele torodnom...szerintem.

Mert nem lehet egyik fel sem onzo....azt kell nezni, hogy mi a legjobb a gyerekeknek es nem azt, hogy mi a legjobb nekunk szuloknek.

2011. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A szomszédasszonyom is megvezette a férjét, előtte több évig rágta a fülét sikertelenül. Egy kislányuk volt, a második gyerkőc fiú lett. Először az apuka nagyon haragudott, de aztán beletörődött. Végül apás szülés lett, ő vágta el a köldökzsinórt. A poén, hogy a kisfiú az apuka szakasztott mása, úgy néznek ki mint két tojás. Imádják egymást! Szóval náluk jól sült el a dolog!
2011. febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Akkor nem vállalnék. Nagyon nagy szomorúsággal, de beletörődnék. Szerencsére nem ez a helyzet, de egyik barátnőméknél igen.

Nálunk nem akar a férj testvért, mert attól tart, hogy megint lány lesz...

Ha a feleség garantálni tudná a fiút, akkor belemenne. Nem tudok hozzászólni, abszurd felfogásnak tartom.

2011. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem!!!
2011. febr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az egyik kolléganőm megtette és a férje egyáltalán nem volt hajlandó részt venni a gyerek nevelésében egészen kb. 3-4 éves koráig. Azóta persze a kislány az apuci szeme fénye, de nagyon megromlott a kapcsolatuk, többet nem tudott a férje megbízni benne, azóta el is váltak, bár annak más okai is voltak.
2011. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nehéz kérdés,remélem nem leszek lepontozva,de ha pl anyagi vagy egyéb valóban fontos dolgok nem játszanak közre,csak egyszerűen nem akar és kész,mért pont nekem kéne engedni ,ha nekem meg az az álmom,hogy 2gyereket szeretnék, mert nekem is van tesóm s elképzelhetetlennek tartom h a párom 1ke legyen s ne ismerje a testvéri szeretet nagyon erős kötelékét...

szoval mért nekem kéne mindenképp engedni?

2011. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!