Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel töltitek a hétvégéteket?...

Mivel töltitek a hétvégéteket? Jut egy kis idő kikapcsolódni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, a hétvége a családé, a kikapcsolódásé. Most, hogy jön majd a jó idő, megyünk majd ide-oda, egyelőre csak a közeli parkba, erdőbe sétál el a család.


Nagy kreatív hobbis vagyok, hétvégén ezzel is jobban van időm foglalkozni, mert a párom odafigyel a gyerekekre, de ha a nagyok be akarnak szállni segíteni, azt is szívesen veszem, újabb családi program.

2011. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hogyne...az apja elment shoppingolni, én meg voltam a boltban, vasaltam, meg ebédet csináltam. most meg kicsit netezek, ez a kikapcs.szép is a családi élet....

2 éves a kislányom .

délután megyünk majd a játszóra persze.

ja egyébként 10 hetes terhes vagyok, hogy az apja miért iylen tahó, már meg sem kísérlem megérteni.

2011. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen "tahó" a férjed, miért szülsz 2. gyermeket?
2011. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!