Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerekes Anyukák! Mi a...

Kisgyerekes Anyukák! Mi a rendszer nálatok? Milyen gyakran szokott a férjetek tőletek külön szórakozni, kikapcsolódni, haverozni mióta megvan a baba?

Figyelt kérdés
Baba előtt ehhez képest mennyit járt el? Volt már valakinek emiatt konfliktusa a párjával? Én ki vagyok borulva..
2010. nov. 25. 14:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Havonta egyszer-kétszer elmegy.

De csak akkor ha másik városban dolgozik és az ottani haverjaival.Tehát úgysem lenne velünk.

Egyszer ment el itthonról, na akkor pipa voltam rá nagyon.

Megígérte hogy 2re otthon van, erre 5kor állított haza...

2010. nov. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Lehet én akkor nem jó példa leszek. nálunk baba előtt sosem jártunk külön szórakozni, mert egy a baráti társaság, meg őszintén szólva nem is nagyon buliztunk az utóbbi időkben már :)

mióta megszületett a pici, inkább én járok el, hogy ne dilizzek be otthon, igaz már 16 hónapos. Mióta a fiunk megszületett, az apja 3szor volt biliárdozni meló után, de este 10-re már otthon is volt. Igaz ő nem is az a tomboló típus, azon már túlvan :)

2010. nov. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Baba előtt se, utána se. Azért vagyunk házastársak, mert egymás társaságában érezzük jól magunkat. Igy ha megyünk, együtt megyünk. Ha nem tudunk, hát nem megyünk.
2010. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló, mint az utolsó válaszadónál.

Egy hónapban egyszer ő, egyszer pedig én megyek el külön szórakozni, na nem diszkóba :-)

hanem barátokkal beszélgetünk, stb...

de nem reggelig, ilyen még soha nem fordult elő, kb fél 11-11-ig, de mindig megvárjuk a másikat, mikor jön haza :-)

ennyi szerintem kell, hogy szülőként is társasági lények maradjunk

2010. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
2 hetente elmegy esténként a barátaival. Nem vagyunk házastársak, de így is szépen szeretjük egymást és külön jártunk régen szórakozni is. Most lesz egy éves a lányunk és 10 éve vagyunk együtt. Én boldogan engedem el, menjen csak, nekem is jár havi egy fodrászat és esténként elmegyek szoláriumozni ha a babaus elaludt. Persze éjfél előtt megérkezik és nem hulla részeg, csak finoman csinálja... Engem nem zavar, hogy eljár, én bízok benne :-)
2010. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

második válaszoló vagyok, csak még annyit, hogy nem írtad, hogy nálatok mi a helyzet, de ha ki vagy borulva tőle akkor az semmiképp sincs rendben, beszélj vele! Most te vagy sokkal nehezebb helyzetben, anya lettél, rengeteg problémával kell megküzdened nap, mint nap, nem tudom mennyi idős a babád, de azt borzasztó igazságtalannak tartom amikor egy apa, a szórakozásról sem hajlandó lemondani, mikor anya még az alvást és evést sem engedheti meg magának...

Ha már te nagyjából uralod a helyzetet, ki tudod aludni magad, (elszabadultál otthonról, TE már kikapcsolódtál egy kicsit) és nincs szükséged rá, hogy ott legyen veled minden este és segítsen, akkor persze neki is jár ennyi, és miért ne mehetne. De addig igenis tessék kibírni minden pasinak otthon!! egy nőnek ennél sokkal több áldozatot kell hozni így is!

2010. nov. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
sose jártunk külön szórakozni. 8 éve vagyunk együtt, Háromszor voltam én szórakozni (ebből kettő zártközű munkabuli volt) és 2* ment el ő bulizni a haverokkal, plusz az éjszakába nyúló locsolkodások húsvétkor. Mióta a kicsi megvan, 10 hónapja, egyikünk sem volt a másik nélkül bulizni. A páromnak bőven elég kikapcsolódás a munka után hazajönni és játszani a fiunkkal.
2010. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Baba előtt többnyire együtt jártunk szórakozni olyan havonta-kéthavonta egyszer, baráti társasággal. Egy évben van két olyan alkalom (nyáron és télen), amikor a régi egyetemi barátokkal összejönnek egy estére az ország különböző tájairól. Ilyenkor elutazik, mert többnyire Pesten van a találka, mi pedig vidéken élünk.


Mióta megszülettek a gyerekek, kettesben nagyon kevésszer voltunk valahol, mert nem nagyon tudtuk megoldani a felügyeletet.

Ezek az évi két alkalmak továbbra is meg vannak, kibírom. Szombat délután elutazik, vasárnap délután itthon van. Semmi rosszat nem feltételezek, ismerem mindegyik barátot, komoly, normális, intelligens, családos emberek. Ücsörögnek, iszogatnak, beszélgetnek. Nem a buli a lényeg, épp azért jönnek össze, hogy megbeszéljék, kivel mi történt az elmúlt fél évben (korábban én is voltam párszor, meg a többi feleség, aztán rájöttünk, nekünk ott nem nagyon van helyünk, konkrétan dögunalom hallgatni az egyetemi anekdotákat. Úgyhogy önszántamból maradoztam el.)


Szóval, mióta gyerekek vannak, elmegy erre az évi kettőre, plusz időnként (mondjuk 2 havonta) 1-1 este beülnek valami csendes helyre a helyi barátokkal. Fürdetés, fektetés után megy el, kb. 10 órakor, és 1 óra körül szokott hazajönni. Bevallom, ennek még örülök is, mert olyankor mindig rászabadulok a netre! :-))) Többnyire ébren vagyok még, amikor hazajön, sose volt még berúgva.


Én az 5 év alatt, mióta itthon vagyok a gyerekekkel, 1x voltam egy barátnős bulin és 2x koncerten nélküle (addig ő vigyáott a gyerekekre). Mehetnék többször is, ő még biztat is, de nem nagyon van kivel és hova. Együtt meg nem tudunk még, mert nehéz megoldani, hogy ki vigyázzon egész éjszaka a gyerkőcökre.

2010. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Párom, mikor még nem voltak meg a gyerekek heti kétszer- háromszor eljárt focizni a barátaival (közel 10 éves barátságok). Mikor megszülettek a gyerekek lecsökkentette heti egy, szombat délelőtti meccsre. Nem sajnálom tőle, abba a 1,5 órába nem halok bele, inkább irigylem, hogy ki tud lépni egy picit a monotonitásból. Velem kapcsolatban az az igazság, hogy az előtt sem voltam egy bulizós, eljárogatós fajta, ha elmentem, akkor a férjemmel tettem. Most, hogy megvannak a gyerekek, néha- néha sikerül lelépnünk délután- este egy pár órára (mamiék teszik le ilyenkor a gyerekeket aludni) együtt, nekem ez bőven elég.
2010. nov. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mint a 14:32-esnél. Nálunk Apa meló után velem és a babával szórakozik. :)
2010. nov. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!