Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tarthat a fogzás? Van...

Meddig tarthat a fogzás? Van valami jó módszer, hogy nyugodtabb legyen az éjszakája?

Figyelt kérdés

Szerdán 7 hónapos lesz a fiam,2 hónapja éjszaka 3-4 óránként sírva kel.

Diónyi puklik vannak a szájában,de csak nem bújnak ki a fogacskái.


2009. febr. 9. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia.A chamomilla ch15.Az én lányzóm is ugyan így aludt és már nem bírtam az északázást és lám azóta szépen alszik és a fogacskák is jönnek sorra.7 és fél hós.
2009. febr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,kipróbálom.

Mennyit és hogy adsz neki egy nap?

Csak este?

2009. febr. 9. 10:03
 3/7 anonim ***** válasza:
egész nap adhatod neki 2-3 óránként 5 golyocska pici langyos vizbe feloldva és előtte utánna 20 percig nem szabad ennie innia. de ha kritikus a helyzet akár 15-30 percenként is kaphatja. nekünk is bevált a chamomilla 15ch. jah és egyfolytában csak 2 hétig lehet adni utánna 1 hét szünetet kell tartani vele.
2009. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jah és éjszakára meg ajánlom a viburcol homeos nyugtato kupot! előző válaszolo
2009. febr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nappal én Dologéllel kenegetem (homeos) este jöhet a Viburcol kúp és mentsvár esetén a Dentinox (én max 1x használom naponta és az akkor már este inkább az alvás miatt). Nekem volt már, hogy nagyon sírt este és akkor adtam neki Nurofent, mert nagyon megsajnáltam és már semmi nem akart használni. Mi is nagyon küzdünka felső fogakkal (az alsó 2 már kint van 1,5 hónapja, most 7 hósak vagyunk). Tegnap rendeltem meg a borostyánláncot kisfiamnak. Ha némi segítség lesz neki, már megérte! Kitartás!
2009. febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előző válaszoló vagyok: amúgy a fogzás eltarthat akár hónapokig is... soook hónapokig :(
2009. febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A borostyánlááncig én is eljutottam már,kiborítanak ezek a fogak.

Köszönöm a tippeket,kipróbálom!:)

2009. febr. 9. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!