Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26+3 hetes vagyok. Több...

26+3 hetes vagyok. Több helyen is olvastam, hogy a baba már a méhben is érzékeli az erősebb hangokat és reagál is rá. Tegnap kb. 1 méterre mentem el egy légkalapács mellett, és a babám meg sem moccant, pedig nagyon hangos volt. Rossz a babám hallása?

Figyelt kérdés
Vagy ez még korai lenne, és feleslegesen aggódom?
2008. szept. 14. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj,én van,hogy zenét hallgattatok vele,ha sokáig nem érzem mocorogni és , ha mélyen alszik nem ébred fel rá.2hete voltunk 4D és a dokibácsi másfél óráig ébresztgette és semmi.Viszont sokszor meg, ha vezetek és hallgatom a zenét ficánkol.

Üdv:28 hetes kismami

2008. szept. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj szerintem se! Én fiam nem nagyon reagált ilyesmi zajokra méhen belül, zenére se nagyon és arra az ébresztő berregőre sem, amit CTG-n használtak. Viszont mikor a kádban a térdem megroppant, mindig ugrott egyet.:) És z azóta is így van, képes rá álmából felriadni..Ki érti ezt??? ja és semmi baja a fülének teszem hozzá jelenleg se.
2008. szept. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!