Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nagyon hangos zene, vagy...

A nagyon hangos zene, vagy hangos helyek okozhatnak problémát a baba hallásának? 32 hetesek vagyunk

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert hétvégén megyünk majd egy nagy lagziba és valószinűleg elég hangos lesz a zene is meg hát ott lesz alapzaj. Árthatok vele a babámnak?
2008. szept. 25. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem art neki, de valoszinuleg tul boldog sem lesz tole.
2008. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut nem ártasz vele!Érezzd jól magad és akkor a baba is jól fogja érezni magát! 33 hetes kismama
2008. szept. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én babócám már a 24-dik héttől nem tetszését mutatta, ha olyan helyen voltunk ahol esetleg zene szólt vagy éppen több ember volt körülöttünk és zajosak voltak. Határozottan tiltakozott, és tiltakozik azóta is. :)
2008. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2008. szept. 25. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:
6%

Én úgy tudom, hogy akár hallássérülést is okothaz a hangos zene.

22 hetes kismama

2008. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg pont azt olvastam, hogy jó, ha különböző zajokat hall a baba már az anyaméhben, mert ez stimulálja az agyát, és ez segíti kiépülni a különböző agyi struktúrákat. (Gondolom, nem a túl hangos zenére vonatkozik ez.)
2008. szept. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ketlem, hogy hallassaerulest okozna a zene, olyan hangos nem bir lenni, akkor te is megsuketulnel. Azert ne felejtsuk el, hogy tobb szigetelo reteg van a baba es a zajforras kozott, konkreatan az anyuka bore na meg a magzatviz. Ami neked mar hangos zene, az a babanak meg mindig olyan, mintha a viz alatt hallgatna...
2008. szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!