Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kipróbálta-e valaki közületek...

Kipróbálta-e valaki közületek az Aludj jól gyermekem című könyvben leírtakat?

Figyelt kérdés
Az alváshoz szoktatást kérdezem,amikor 1,3,5 percig kell magára hagyni a babát? 8 hónapos kisfiam 40 percenként kel éjjel-nappal..kipróbálnám,de nem akarom,hogy sírjon.Akinek volt tapasztalata,ossza meg velem legyen szíves,hátha akkor könnyebben rászedem magam....
2009. febr. 9. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennek pont az a lényege, hogy sírni hagyd a gyereket, csak időnként menj be hozzá.

Én úgy próbáltam ki, kb. 1 hónapja, hogy ha nagyon sírt, megsimiztem a fejét, megnéztem, hogy nem bukta-e ki a tejcsit, meg én bizony ki is vettem, ha nagyon ordított, úgy a sötétben. Ebben a könyvben ugyan azt írják, hogy még csak hozzá se érj! Megvártam míg elcsendesül, és visszaraktam. Ha akkor elkezdett ordítani, otthagytam.

Hallaná a kedves író, hogy az én fiam ilyenkor hogy be tudja hergelni magát. 4 éjszaka elég kemény volt (főleg nekem), azóta tudja, hogy fürdés, szopi, alvás a menetrend. Nagyritkán van egy kis tiltakozás, de általában csendben elalszik. Északa max.2x kel. A nappali alvások viszont nála is 35 percnél nem tartanak tovább, nem tudom ennek mi lehet az oka, aki tud rá megoldást, írhatna. :) Most 5 hónapos.

2009. febr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Északa=Éjszaka :)
2009. febr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!