Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? A 7 hetes gyermeke...

Mit tegyek? A 7 hetes gyermekem, elfelejtett szopizni!

Figyelt kérdés
Nem vákumol rá rendesen, folyton elengedi, és ahogy szívja a tejet, oldalt megy be a levegő. És csodálkozik, hogy fáj a hasa. Büfizni is alig akar!! Ja és nem nyitja ki rendesen a száját, és tök kis részt kap csak be, ezért sebesedni is elkezdett a bimbóm.
2011. okt. 26. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem hiszem, hogy elfelejtett volna szopizni. :) Nehézségek mindig akadnak! Nekünk is volt ilyen. Én azt csináltam, hogy amikor sírt, és jó nagyra nyitotta a száját, akkor jó mélyen belenyomtam a cicimet. Egy párszor csináltam ezt, és ismét ment minden a normál kerékvágásban. Esetleg van ami bezavarhatja? Cumi? Cumisüveg, akármi? De az is lehet, hogy egyszerűen csak lusta szopizni.
2011. okt. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem tud elfelejteni szopni, az ösztön, nem tanult. nem adsz mellé cumisüvegből pótlást, teát? Mert azt ugye nem kell szopni, csak szívni, és lehet, hogy próbálja a cicin is a könnyebb megoldást választani.
2011. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"csodálkozik, hogy fáj a hasa"

Ez tetszik:D 7 hetesen:)


Türelem, pózváltás, nyomd be oldalt a szájacskáját, hogy kitátsa, segíts neki, ő még nagyon picike.

2011. okt. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor tátja a kis száját,hogy bekapja a bimbódat akkor húzd le az ujjaddal az alsó ajkát finoman, így nagyobbra tátja, nekem bevált.

Ugyanezt csinálta az enyém mnt a tied, mert nála bezavart a cumisüveg:-/

2011. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

"És csodálkozik, hogy fáj a hasa. Büfizni is alig akar!! "


Anyám, csodálkozik egy 7 hetes!? Inkább Te csodálkozol ezen, nem? Büfizni meg nem mindig a kajcsi után büfiznek, hanem lehet rá 5-10 percre, ha elég ideig simogatják a kis hátijukat.

Te vagy az anyja, aki tud segíteni neki, és igen, a szoptatáshoz türelem kell....

2011. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyem meg se tanult, pedig voj tejem boven. Ugyhogy 6 honapos koraig lefejve adtam neki cumisuvegbol.
2011. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!