Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Msot probalom vissza szoktatni...

Msot probalom vissza szoktatni a lanyomat az agyaban valo alvasra. Segitenetek?

Figyelt kérdés

1 eves lesz 1 het mulva.Sokszor velem aludt fogzas miatt es 2szer beteg is volt es teljesen atszokott hozzam.

Eddig estenkent ahogy elaludt a kezemben betettem az agyaba.Kb 2 hete probalom az atszotkatast.

Mindig felebredt az ejszaka kozepen es at akart jonni hozzam aludni.

Tegnap egyedul elaludt a sajat agyaban, de igy is felkelt ejjel.Vissza latattam es vissza tettem az agyaba.Max fel orat aludt es indult ujra az egesz.

Hogyan tudom neki azt megtanitani, hogy ha fel is ebred es vissza altatom ne ebredjen fel ujra, hogy nem vagyok mellette.

A sirni hagyni modszert nem szeretnem kiprobalni.

Nagyon erzekeny lelku babarol van szo.Csendes es vissza huzodo.


2011. febr. 6. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt a részt hogy indul újra az egész azt kell ismételni ha kell 100x. Sajnos más módszer nincs, kitartás kell neked hozzá, mert biztos nem lesz elég 3x megcsinálni lehet pár nap vagy hét. De ha tényleg elszeretnéd érni hogy külön aludjon akkor sikerülni fog, bár én ezt már hamarabb megpróbáltam volna vele megtanítani a helyedben mert most biztos nem lesz egyszerű...

Nem kell sírni hagyni ha sír megnyugtatod és visszateszed ott hagyod. Vagy oda ülsz mellé és simogatod. De a lényeg hogy az ágyában maradjon!

2011. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem szuletesetol alszik velem.Fel eves koraig szinte sosem aludtunk egyutt, max ha szopi kozben elaludtunk.

Inkabb mostanaban szokott ra.

Eleg kimerito az, hogy ejszaka 10-12 alkalommal vissza kell alatattni.

Nem tudom meddig fogom birni.

Vannak esetleg egyeb trukkok?Pl este oda adtam neki a pizsoma felsomet.Azt gyurodette amig el nem aludt.

Valakinek meg valami trukk esetleg amivel meg lehet konnyiteni?


Hasznal/t esetleg valaki olyan jatekot ami az anyai szivhangot utanozza?Tenyleg bekesebben aludt tole a babaja?

2011. febr. 6. 18:11
 3/10 anonim ***** válasza:

kedves kérdző!

választ adni nem tudok,de a lányeg h 100%ig ebben a cipőben járok a fiammal mint te...ő 9hős lesz hamarosan,1hónapig beteg volt,és többször velem aludt éjjel,s (én dilis kivettem)nappal is.most ugyanez van,h 8-kb 12ig 1ig alszik,és onnantól ez mint náltok h ott kell lenni vele.de nem is feltétlen nekem ha apa megy be az is jó.ha van h egy ora után visszaalszik s kijövök mintha megérezné és nagyon hamar ujra kell. olyan 4-5közt kihozom mert nem birom tovább velem alszik szépen 7ig...

már én is zombi vagyok...

a háziorvosunk homeos orvos is ,tőle kértem tanácsot, ajánlott egy szert stamonium 15ch 1x5golyócska lefekvés előtt. 3ik napja kapja eddig nem sok változás..én ugy döntöttem először a nappali alvásoka kell visszaszoktatni az ágyba,s akkor talán éjjel is megmarad...holnaptól ezt kezdjük el.

sok sikert nektek is...

2011. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolos valaszolo:


Koszonom a biztatast es sok sikert nektek is.

Nelunk sztrajk van 2 napja :S

Nem alhatott a kezemben es inkabb nem aludt :S

csak a kezemben es a babakocsiban hajlando aludni napkozben.

4 napja szakad az eso es borzalmas szel van nalunk, igy ma nem tudtunk kimenni estalni (se tagnap).Le akartam tenni aludni, de inkabb nem aludt ha nem alhat a kezemben.

Most fektettem vissza ma este 5. alkalommal.

Mar egy ideje probalkozunk, de mindig reggelre az en agyamban kot ki :S

A ferjem mar feladta es atkoltozott masik szobaba :S

2011. febr. 6. 22:15
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia


milyen volt az ejszakatok?

En reggel olyan voltam mint akit agyonvertek...szo szerint.

Le van feketetve a szemem alja....remelem mar nem tart sokaig.

Remelem Ti jobban haladtok.Irj ha lesz idod/kedved.

2011. febr. 7. 17:29
 6/10 anonim ***** válasza:

szia!!!

képzeld el,az elmúlt 2 esténk az eddigiekhez képest maga a megváltás. biztos vagyok benne,hogy ezek a homeos bogyok segitettek ennyit!!!hisz más változás nem történt,a nappali alvások még mindig kint vannak a nagyágyban.mondta is a dokinő,hogy 2-3nap kellhet amig kifejtik a jótékony hatást,és tessék:) szerintem probáljátok ki ti is,ártani biztos nem árt,hisz ez nem gyógyszer, nem nyugtató vagy ilyesmi,hanem totál természetes anyagokból van.

a tegnap elötti este olyan 5-6x kellett hozzá bemennem,de ami változás,h ivott egy kortyot v cumit adtam neki,betakartam s szépen aludt tovább.nem kellett mellette ülni fél órákat v többet,ill felvenni,szépen visszaaludt.tegnap(most)este pedig csak 3x mentem be hozzá. kb 2hétig adom neki ezt a homeost,utána elhagyjuk s meglátjuk mi lesz.remélem nem átmeneti a javulás:)))

mondjuk én anno szoptatásnál is használtam tejserkentőket,amik beváltak,ebben most mégsem biztam,főleg h az első 3este semmi változás nem volt:)és mégis...

2011. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De jo :)

Gatulalok :)

kulfoldon elek es itt nem ugyan az a nevuk a homeos bogyoknak mint otthon.

Anyukam ma kuld nekunk gyogyszereketes i rtam Neki, hogy ezt is kuldjon...remelem meg nem adta fel.

/nekunk eddig most volt a legrosszabb ejszakank.

Reggelre csak oda kellett vennem magam melle, mert nem birtam tovabb.

3 orat aludtam ejszaka, mert rosszul aludt a lanyom.Lehet most ujra fogzik....pont a legrosszabbkor.Na mind1 nem panaszkodom lehetne rosszabb is....nappal egy tunder kulonben, csak ez a franya alvas :S

Neha irnal, hogy hogyan megy nektek az alvas?

Irok en is ha ide ertek a bogyok es elkezdjuk adni:)

minden jot :)

2011. febr. 8. 13:38
 8/10 anonim ***** válasza:
irtam privibe mailt,egyszerűbb mint itt:D
2011. febr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nekem jött az a privi, de szerintem nem nekem akartad, igaz visszaírtam...
2011. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen,bocsi:D
2011. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!