Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10hetes Yorkimat 1hónapja...

10hetes Yorkimat 1hónapja próbálom macskaalomra szoktatni, de még most sem megy neki. Hogy tudnám rávenni, hogy CSAK ABBA pisiljen?

Figyelt kérdés
Próbáltam már,hogy miután felkel odateszem,vagy ha látom,hogy szaglászik...Van mikor belepisil,ha odateszem,de magától nem akar odamenni,bárhova legugol...
2009. jan. 21. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:

igazság szerint jobb ha teljes szobatisztaságra szoktatod, és csak odakint ürít.


ezt könnyebb neki értelmezni mint azt hogy csak bizonyos helyre csinálhatja.

2009. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nos a kutyák az ilyenfajta szobatisztaságra alkalmatlanok. Ha macska lenne, megérteném a problémád, de így nem. Egy kutyát nem véletlenül visznek le általában reggel sé este sétálni. ekkor végzik el a dolgukat. Bár egy Yorki esetében, sogornőmnek van ilyen tipusú kiskutyája, napi többszöri levitel is javalt, mert kisebb testü kutya révén kisebb az emésztő rendszere, hugyhólyagja. Bár sógornőm megpróbálta a kiskutyaWC-t, ez egy keretre kifeszített pelenka volt, arra rá tudta szoktatni. Próbálj meg kutyás fórumokon rákérdezni! Sokkal több ott a szakember, mint itt.
2009. jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Vagy a teljes utcára szoktatás,vagy a pelenka hatásosabb.Lehet kapni egy Puppy Tréner nevű szert amivel könyebben megy az illatanyag miatt.Mindkettő kapható a Fressnapfba.

2009. jan. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is a pelenkát javaslom.a macskaalmot megeheti.

idővel fog menni,de ez nem 1-2hét.sok sok türelem,és idő!!!

2009. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha rendesen sétáltatod legalább napi 3x akkor nincsen szükség arra hogy a lakásban is ürítsen. Neki is jobb odakint és neked is jobb. :)
2009. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt Yorkim és én a suli miatt megtanítottam neki az almot.Annyi hogy amiromkor láttam hogy máshova pisil,kakil akkor leszidtam hogy nem szabad oda és odatettem az alomba(az eljén nemértete hogy mi az isten van,de 1 hét múlva már néha-néha magától odament,három hét múlva megmár teljesen szoba tiszta volt.lehet h nem jó dolog neki h leszídom mert máshova piszkit demegtanulta és nem lett semmi.
2009. márc. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!