Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha leteszem a 2 hós lányomat...

Ha leteszem a 2 hós lányomat és sírdogál, és csak kézben szeret lenni, lerakva max 15 percet gőgicsél el, akkor már nem nyugodt és kiegyensúlyozott baba? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy 2 hónapostól ne is várd el, hogy hosszú ideig ellegyen magában4 2 hónapja még minden rezdülésedet érezte... most meg szórakoztassa magát? Na, erre még egy 1 éves se képes fél óránál tovább. Ne hagyd a kiságyban sokáig! Ha jelzi, hogy elunta magát, menj hozzá, nyugtasd meg, vedd fel, beszélj hozzá. Ha van pihenőszéked, rakd bele és vidd magaddal a lakásban! Így csinálhatod a dolgodat, de ő is lát, hallja, hogy ott vagy. Ha ezt is elunta, teríts a földre egy takarót, tedd rá a játszószőnyegét (ha van) és hagyd, hogy ott mókoljon! Amikor ebbe is beleunt, vedd fel, kicsit szórakoztasd! Egy baba, amikor már nem alszik szinte egész nap, bizony nem biztos, hogy ellesz egyedül. Ennek csak örülni lehet, mert ők is társas lények, igénylik a társaságot, törődést. Ez által tanulnak...
2011. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én beraktam a bébihordóba és kivittem magammal a konyhába és énekelgettem neki. Mindig megnyugodott tőle. Egyébként 2 hónaposan már nemcsak alszanak, hanem nézelődnek is, de bizony hamar elálmosodnak és nappali alvás sokszor gondot jelent a babáknál.
2011. febr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!