Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan lehet tudni hogy egy...

Honnan lehet tudni hogy egy baba kiegyensulyozott és boldog? Milyen a viselkedése?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát gondolom nem ordit nem sir sokat. nem ijed meg sokmindentől.
2010. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom a kislányom kiegyensúlyozott baba.

Folyton mosolyog, vigyorog, idegenekre is, nagyon ritkán sír, jól alszik, jól eszik, sikítozik, magyaráz. 5 hónapos.

2010. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyűgös ok nélkül, nem riad meg mindentől, és kezd el sírni. Elvan egyedül is, nem kapaszkodik rémülten az anyukájába.

Az enyém is kiegyensúlyozott, önállóan is játszik, közben egyfolytában magyaráz, ha odamegyek, teli szájjal kacag, és mászik hozzám.

Ha egy baba kiegyensúlyozott azt ránézésre is megállapítod, mert boldognak látod, és jókedvűnek:)

ҝ

2010. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem az,hogy megriad idegektől,vagy ha nem mosolyog mindenkire ezek nem a boldogtalan baba ismérvei...Minden baba más,vannak bátrabb és félénkebb gyerekek.Érzékenyebb és durvább babák,de ettől még lehet bármelyik kiegyensúlyozott.

Ezt úgy igazán a szülők a saját gyerekükön látják.Mert ők ismerik...Az én fiamra is mindenki azt mondja,hogy látszik rajta,hogy boldog baba,és tényleg az,én csak tudom...:-D

2010. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!