Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10.5 hos babam mar 2 honapja...

10.5 hos babam mar 2 honapja nem hizott semmit.8.7 kilo. 3100 grammal szuletett. Boldog kiegyensulyozott baba, nem valogat, mindent megeszik amit kap.4 orankent etete. Ez nagy gond lehet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond vele. Lemozogja azt amit megevett. Nálunk is így van. Ha azt nézed akkor már most majdnem megháromszorozta. Nálunk ugyanez van. Lányom 2460gr volt mikor megszületett. Most 7960gr. 2hónap alatt 20dkg hízott. A védőnő azt mondta, hogy a sok mozgás miatt márnem is fog annyit hízni mint eddig.

Nem kell aggódnod, ezt teljesen normális :)

2009. dec. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 11,5 hónaps fiú és nincs 8 kiló. Boldog, ügyes, kiegyensúlyozott, fel se merül senkiben (doki, védőnő), hogy gond lenne...
2009. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom 4 kilóval születet, 9,5 hónapos tegnap mértem 8,8 kiló. Szóval ahhoz képes hogy nagy súllyal indult, havi fél kilókat hízik.

Sokat eszik+szopik és nagyon sokat mozog.

Szeintem teljesen jó.

2009. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 1/2 évesen 8270 gramm volt, 1 évesen pedig 9100. Dokinéni azt mondta, hogy valószínűleg nincs semmi gond, de a biztonság kedvéért vigyem el egy vérvételre. Tökéletes lett a lelete, és én is megnyugodtam. Nem volt vékony, de a 1/2 év alatt az összes hurkája eltűnt. Nagyon sokat nyúlott is.

2009. dec. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Enyém 10 hós. 3150-nel született és most 7200... Ez van. Nincs semmi baja. Ugynúgy boldog és sokatevő mint a Tied csak épp nem látszik rajta.
2010. jan. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!