Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Milumil 7...

Mi a véleményetek a Milumil 7 Gabonás pépről? Kinek mennyire vált be? Tényleg csak anyatejjel, vagy tápszerrel készíthető, vízzel nem?

Figyelt kérdés
Kaptam egy dobozzal és érdekelne, mennyire jó, mert még nem használtam és meglepődtem, hogy csak tápival, vagy tejjel lehet elkészíteni. Így nem nagyon tömős? Mert akkor elvileg esti utolsó evésre kitűnően laktat, nem? Reggel szopik és tápszert kap, délben szopik és gyümölcsöt eszik, délután főzelék, uzsi 200 gr tápi és este pép és szopi. Nem lenne így nagyon sok neki ezzel a 7 Gabonással a tejalapú? 7 és fél hós és 10 (!) kg... :S
2011. febr. 6. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
ugy készitsd ahogy rá van irva a dobozára,ha lehetne vizzel is azt is irnák szerintem..uzsira adtam,én tápival csináltam,3x prbálkoztunk az én fiamnak nem izlett,ment a kukába...:S pedig nem egy finnyás baba:)
2011. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én soha nem csináltam úgy ahogyan a dobozra van írva, viszont nagyon szeretem a gyümölcsöt sűríteni vele. A lányom nagyon szereti úgy. Néha kajához is használom sűrítésre.
2011. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia


En ugy keszitem ahogy a dobozon van + adok hozza izesebb gyumolcsoket (savanyubb alma, meggy, cseresznye stb)

Imadja a lanyom.

2011. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem úgy csináltam, ahogy a dobozon van. Gyümölcsmixhez szoktam hozzáadni, hogy gabonát is egyen 2-3 teáskanállal, vagy turmixot készítek rizstejből+banánból és abba teszek, hogy kanalazható legyen. Nekem elég soknak tűnik az a mennyiség, amit ír, főleg, ha tápszerhez adjuk. Így nem is próbáltam, szörnyű íze lehet. Anyatejjel biztos fini, esetleg még ha gyümölcsöt is raksz bele.

Nekem ez ugyanazért van itthon, mint a kölespehely, kukoricapehely, rizskása, zabpehely, amaránt stb: gabona is kell a gyerkőcöknek, és nem mindig adok neki kenyeret reggelire (most már 14 hóanpos, amíg pici volt, a fenti módon csináltam a tízórait vagy uzsonnát)

2011. febr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!