Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kislányomnak miért...

2 hónapos kislányomnak miért nincs már 6 napja széklete?

Figyelt kérdés
Anyatejesek vagyunk,igaz 1 hónapja kapott 10 napig tápszert,mivel antibiotikumot kellet szednem,és hát ahogy visszaálltunk a tejcsire azóta szenvedünk a kakival.Legutóbb is kúppal sikerült csak.Puki az van meg étvágya is.Ma vagyunk a 6. napon és ma vettem észre rajta hogy erőlködik.Meddig várjak még?Lázmérőztem is,de csk puki jött.
2011. febr. 7. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, édesköménytermésből főztem neki teát, kb. 1 óra múlva meg is indult a pocak...
2011. febr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt, sajnos.

kb. minden 5. napon volt csak kaka. Akkor adtam neki kúpot, amikor már láttam, hogy szenved.

Ha már a 6.nap, akkor lehet, hogy érdemes lenne.

2011. febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia


Próbáld ki a laevolac laktulóz nevű szirupot,ehhez nem szokik hozzá viszont a kúphoz igen.

igaz mi tápszeresek vagyunk de ez bevált!

2011. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!Kipróbálom a laevolac-ot,máris megyek a patikába.A múltkor a kúptól 12 órán keresztül volt széklete megállás nélkül és persze visítva...Nem bírnám ki mégegyszer!

Puszi!Majd megírom mi lett!

2011. febr. 7. 11:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, az én lányom is kb 2 hónaposan nem tojt 1 hétig (csak anyatejes). Adtam neki cukros kamillateát - semmi, hőmérőztem, masszíroztam a pocakját, melegvízes zuhany a pocira - semmi. Végül adtam neki egy icipici laevolac szirupot, és attól kijött minden.

Aztán megfigyeltem, hogy akkor nem kakil, ha én sok csokit eszem. Így most próbálom visszafogni magamat, elég nehéz, de ez van. Most 3 hós.

2011. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát drága sorstársaim a hőmérőzés bejött!!!Olyannyira,hogy azóta úgy néz ki már megy egyedül is(kopp kopp kopp).Ma már 2-szer volt meglepi a pelusban!

Puszi mindenkinek!Kedves utolsó válaszoló:a csoki nekem is létfontosságú és bizony tényleg ettem én is rendesen,de hála hogy felhívtad rá a figyelmemet,mától én sem eszek!Puszi mindenkinek!

2011. febr. 9. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!