Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. reggel 9 re megyünk...

S. O. S. reggel 9 re megyünk vérvételre sárgaság miatt 11 hetes Babámmal, de a Védőnő és a doki is azt mondja 5 kor ehet utoljára, h éhgyomorral menjünk! Mivel vigasztaljam a Babát amíg nem kaphat cicit?

Figyelt kérdés
Ha felébresztem,indulás miatt nyűgösködik,csak a cicin nyugszik meg,ráadásul nem is 3 óránként eszik,hanem igény szerint,de van amikor 1 óra múlva ismét kér...Ja és még azt is mondták,h vigyünk kaját,mert biztos sokat kell várni.Akkor minek van időpont?Hogyan induljak el vele?
2011. febr. 7. 22:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Adjál neki vizet és/vagy cumit, más ötletem nincs
2011. febr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
köszi a gyors reakciót.a cumitól öklendezik,ezért nem használunk,a vizet pedig eddig nem fogadta el.:(Más ötlet?
2011. febr. 7. 22:54
 3/22 A kérdező kommentje:
Ihat vizet,az nem befolyásolja a vérvétel eredményét?
2011. febr. 7. 22:55
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Fel 5kor ebreszd fel, oltoztesd at, etesd meg, utanna altasd vissza. Probaljatok ugy elindulni vele, hogy ne ebredjen fel. Ha autoval mentek, akkor jol futsetek fel, mielott kiviszitek a babat, mert bundazsak helyett celszerubb csak egy takaroba bebugyolalni, nehogy felebredjen. Menjetek egy kicsit korabban, hogy ti legyetek az elsok. Ha felebred, sajnos nem adhatsz neki semmit, vizet sem, de az amugy sem nyugtatna meg. Amint megvan a vervetel, etesd meg.

Ha mar nagyon faj a szived a kicsi keserves sirasatol, akkor gondolj arra, hogy az o erdekeben teszed es hogy ezzel egy komoly gondot akadalyozhatsz meg.

2011. febr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszi,épp ilyen gyakorlatias válaszra vártam:)
2011. febr. 7. 23:06
 6/22 anonim ***** válasza:
Más ötletem sajnos nekem sincs a cumin kivül,az én fiamat is vinnem kellett,sőt,mi bent is feküdtünk a kórházba 1hetet,akkor volt 2hónapos kereken,és ott akkor csináltak neki először éhgyomri vérvételt,és ő 8óra hosszán át nem ehetett,nem hazudok,8óra...én teljesen kiakadtam,mondom én nem birom ki 8órát kaja nélkül,nemhogy egy 2hónapos...mondanom se kell vele együtt bőgtem át az éjjelt,fel-alá járkáltam az éhségtől üvöltő fiammal,és szegény már a sirásba aludt be,mert belefáradt,de persze már a végén....senkinek nem kivánom...és akkor 2óránként evett...most kellett megint vinnünk 2-szer is,igaz már 3-4óránként eszik,meg most itthonról mentünk,de szerencsére most könnyebb volt,jobban elviselte,és most 10órán át nem evett,mert hiába mentünk oda reggel 8ra,nekünk is volt időpont,tudták hogy féléves a gyerek és éhgyomorra vittük,tojtak rá...majdnem 2órát ültünk még ott,ráadásul mlg hasi uh is volt,ami miatt szintén nem ehetett-ihatott...a végére mér nem nagyon birta szegénykém,amit nem csodálok....a levegő nálunk használt,szerencsére ott bealszik általában.Próbáljátok ki,kicsit kiviszed,a párod/férjed vagy akivel mész,ő pedig bent marad,vagy forditva,ha ti kerültök sorra,szól neked,és bementek....más ötletem nincs sajnos,nekünk azt mondták vizet ihat,de a fiam azt nem issza meg...
2011. febr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Szegény kisbabák... :(

Bocs az OFF-ért, de nem bírom magamban tartani!

Ez felháborító, hogy ilyen pici babákkal órákat kell várni és még nem is ehetnek!!! (Oké, hogy vérvétel, de akkor is!) Tényleg tök feleslegesen adnak időpontot.


Egyébként nekem is sokáig sárga volt a kislányom, de Hál' Istennek nem kellett mennünk vérvételre emiatt. A doki írt rá gyógyszert, de azt sem adtam be neki.

Nálatok olyan nagy a baj?

2011. febr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Szerintem semmi baj!A 2 hós oltáskor még sárgább volt de ma már majdnem fehér.Tök felesleges,de múlt héten visszarendelt a körzeti,h megnézze és holnapra kaptunk időpontot:)Tényleg a fejéből vesznek vért?

Mi az az Off-olás?

2011. febr. 7. 23:32
 9/22 A kérdező kommentje:
23:13-nak.Szerintem Te egy hős vagy!
2011. febr. 7. 23:33
 10/22 anonim ***** válasza:
dehogy vesznek fejbol, ott nincs jo er, kezfejbol szoktak a babaktol vert venni
2011. febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!