Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Naturlandos babapocak-teát...

Naturlandos babapocak-teát adtatok a babátoknak? Jó?

Figyelt kérdés
Babám 6 hónapos, már eszik főzeléket. Cukrozott teát nem akarok adni, a vizet nem kéri.
2009. febr. 9. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

mi kipróbáltuk, háááát annyira sem itta mint a vizet. megkóstoltam, és nem csodálom...

ihatatlan. azóta nem is próbáltam, már megissza a vizet.

2009. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tea jó, de nem biztos hogy megissza :-)) Sajnos a babák nem nagyon szeretik az édeskömény ízét (az is van benne). Én egy picit trükköztem, nem hagytam a filtert annyi ideig benne, hogy ne lehessen karakteres ízt érezni, és egy pici barna cukrot tettem bele. Úgy megitta. A pocakjának pedig csak jót tesz, segíti az emésztést. Ha végképp nem szereti ezt, akkor adhatsz neki teafűből csipkebogyót, citromfű teát, stb. ezeknek nincs erős ízük. De volt hogy már főztem neki sima gyümölcsteát is (nem olyat ami ízesített fekete-tea!), amiben alma, hibiszkusz, stb. volt. Azt szeretik mert természetesen édeskésebb. Próbálkozzál többfélével.
2009. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!