Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hósnak milyen vény nélkül...

15 hósnak milyen vény nélkül kapható gyógyszerek léteznek?

Figyelt kérdés

Köhögésre a Stodalt ismerem, igaz ez homeós

meg a nurofen és panadol


ezen kívül?

köhögésre?torokra?orrfolyásra?


2011. febr. 8. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hurutos köhögésre az Ambroxol Q.Torokra tamtum verde,orr folyásra Nasivin.De a gyógyszerészek segitenek.Nagyon sok fajta van.
2011. febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én Dr. Theiss-féle Lándzsás útifüvet adok köhögésre.
2011. febr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tantum verde 15 hósnak? ... :S
2011. febr. 8. 10:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Megnéztem a Tantum verde betegtájékoztatóját. Hááát, őszintén? Én nem adnám oda picinek, bár nincs beleírva, hogy nem szabad. De eleve mentholos, szerintem ez tök erős lehet. Meg el tudja szopogatni? Mert az lenne a lényege, nem az, hogy lenyelje. A toroköblögetésre használható oldatot meg ki tudja köpni? Nem hiszem...


Szóval Stodal, lándzsás útifű szirup, köptetőként Ambroxol-Q, aztán Oscillococcinum, Coryzalia, Stérimar orrspray, ezen kívül kiskanálnyi méz (termelői inkább) napi 3x, és ez után fél óráig ne egyen, ne igyon mást. Bevonatot képez a torokban, és öli a bacikat.

2011. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tantum verdének van egy spray változata, amit a torokba kell fújni, fertőtlenítő hatása van. Szerintem erre gondolhatott a fentebb író, ez mehet 15 hósnak is. Nem mentolos erősen, inkább csak a mellékíze olyan egy kicsit, de nem rossz ízű. Mi dokink ezt szokta javasolni szopogatni még nem tudó babának.
2011. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

de jó

furcsálltam a cukorka formát egy 15 hósnak :O

utánna nézek

2011. febr. 8. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!