Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Léteznek kedvjavító gyógyszere...

Léteznek kedvjavító gyógyszerek, ugye?

Figyelt kérdés
Nagyon furán érzem magam mostanában , hosszú lenne leírni mi is a helyzet .. a lényeg hogy a hangulatom egyszer nagyon jó a következő pillanatba fel tudnék robbanni, vagy sírni tudnék. alapba egy nagyon vidám ember vagyok imádok élni, de valami mostanában nagyon nincs rendben velem
2011. jún. 4. 17:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
az nem kedvjavító hanem kedélyjavító de sztem azoktól se leszel jobban mert azok is csak nyugtatók. többet árt mint segít!
2011. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pihend ki magad egyedül valahol messze a megszokott környezetedtől!Valahol vidéken vagy külföldön.Hidd el jobb lesz nem kell ide nyugtató!Csak már sokkalja a szervezeted a stressz hatásokat és így jelez!
2011. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát igen nagyon jó lenne elmenni sokszor .. de nem tudok , túl fiatal vagyok hogy el tudjak menni.. várom már hogy felnőljek és elmehessek minnél messzebb.

köszönöm a válaszokat

2011. jún. 4. 18:06
 4/11 anonim ***** válasza:
A kedélyjavító nem nyugtató!Csak pszichiáter szakorvos ír fel kedélyjavítót/antidepresszánst/. Menj el, ha úgy érzed, szükséged van rá.
2011. jún. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Vannak gyógyszerek, de szerintem felesleges, azt használnod. Menj el egy pszichológushoz, segít lerendezni magadban a lelki folyamatokat, meg feldolgozni a téged ért dolgokat.
2011. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A hangulatjavító tényleg jobb kedvet csinál,de nem érdemes ilyenekkel tömni magad,bár szerintem gyereknek nem is ír fel ilyet szakorvos.Sportolj,sétálj,egyél csokit.Ezek jobb kedvre derítenek.
2011. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én orbáncfű kapszulát szedek (gyógynövényes boltban kapható- ergo nem kell recept).

Valahol írta valaki, hogy nagyon jó. Én nem tudom, mert csak most kezdtem el szedni. De remélem átsegít a rossz időszakomon, mert már alig bírom..

2011. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha bármit szedned kell akkor a legjobb dolog amit szedhetsz az az orbáncfű az legalább növény. szintetikus dolgok azok csak közelebb visznek a halálhoz
2011. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha valami gond van nem kell rögtön szerekhez fordulni. ez a legrosszabb út.
2011. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 homo ludensz ***** válasza:
Általában a szakorvos párhuzamosan írja fel,stressz ill. feszültségoldót és mellé a kedélyjavítót. Ezt ne úgy képzeld el hogy beveszed és felcsapsz humoristának csak száműzi a sötét gondolatokat és kicsit élhetőbbnek érzed majd az élted.
2011. jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!