Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kezeljem a visszaesést?...

Hogyan kezeljem a visszaesést? Alvás

Figyelt kérdés

Három hós korában kezdtük kiságyba szoktatni. Egy hét üvöltés után, ha fáradtan letettük, cumi a szájába, és aludt is. Most négy és fél hós, hiába dörgöli a szemét, tépi a fülét, sír a fáradtságtól, nem alszik el az istenért se. Fogat nem látom, hogy bújna. Ráadásul sírás közben forog, akárhogy rakom a légzésfigyelő lapokat, lemászik róla, az beriaszt és még meg is ijed a kicsim.

Már hulla vagyok, három éjszaka ringatom a kicsit, mert a férjem hajnalba kel, és pihennie is muszáj.


2011. febr. 8. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd ki a légzésfigyelőt, és akkor nem ijedeztek állandóan.

Egyébként meg attól, h te nem látod jöhet szegénynek a foga, próbálj neki ezt csillapítani. És sajnos ez gyerekkel jár, én 9 hónapos koráig ringattam minden éjjel. Szóval te még nagyon az elején vagy , pihenj napközben.

2011. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
attól még jöhet a foga,hogy nem látsz semmit.A légzésfigyelőt meg állítsd érzékenyebbre,és akkor nem fog beriasztani.végig zongoráztál mindent?nem éhes,nem pisis,kakis,fázik,melege van?
2011. febr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen végigzongoráztam. A légzésfigyelőt ezek után nem is használom... A fogacskákat nem csak néztem, végigtapiztam, de semmi. Se láz, se nátha. Sajnos napközben nem nagyon érek rá kifeküdni!
2011. febr. 8. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mégis a foga.Mi 2ésfél hónapos kora óta szenvedünk vele(most 5 hós) és még most dagadt be az íne,eddig nem látszott semmi.Próbáld ki neki a Dentinox gélt. ha jobb lesz tőle akkor a foga a gond.
2011. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!