Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fülbelövés utáni enyhe gyullad...

Fülbelövés utáni enyhe gyulladást mivel kezeljem?

Figyelt kérdés

Kislányomnak pár napja lett kilövetve a füle. Ma az egyik lyuk begyulladt neki, ráadásul fájlalja is. :(

Mit tehetnék rá, hogy elmúljon? Betadine jó lehet? Vagy valami kenőcs?


2011. szept. 24. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk Bepanten plust kellett.

A kamilla is gyulladáscsökkentő.

A betadine "csak" fertőtlenít, piercingre azt ajánlják :)))

2011. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bepanthen, sudocream, neogranormon, körömvirágkrém, ami van otthon. Ezek mind nagyon jók rá!
2011. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sebbenzin lefertötleniti az is jo rá
2011. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A sebbenzin nagyon csíp, azt ne tedd rá. Nekem az Octenisept segített rajta, azt lehet nyugodtan a sebre is fújni, nem csíp. De szerintem a Betadine is jó.
2011. szept. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tetran kenőcsöt is javasolták nekem! Én jövőhéten lövetem a kislányom fülét, párfajta krémet beszerzek előre. :)
2011. szept. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kislányomnak nagyon begyulladt, gennyes volt. Alkohollal kellett tisztítanom, aztán Tetrannal bekenni. 3 nap alatt helyrejött.
2011. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Közben találtam egy Betadine oldatot, azt nem lehet babákon alkalmazni. Akkor ma bekenem neki Bepanthennel, az van itthon, holnap meg veszek a patikában olyan Tetran kenőcsöt.

Tényleg köszi! :)

2011. szept. 24. 18:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Most jut eszembe, van itthon Aloe First spray. Azt fújhatok rá szerintetek?
2011. szept. 24. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!