Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig normális, ha...

Mennyi ideig normális, ha visszatartja a pisit? Lányomnak ma szedték szét az összenőtt nuniját, fáj neki a pisilés, egyre inkább rágörcsöl a dologra.

Figyelt kérdés
3 előtt volt egy pisis pelus, mennyi ideig normális, ha nem pisil és mennyi idő után kellene kórházba vinni?Elkezdte mondani ugyan a doktor, de aztán nem fejezte be. Volt valaki hasonló helyzetben?
2011. febr. 8. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem tudok válaszolni, de tiszta szívből kívánom, hogy minden a lehető legnagyobb rendben legyen a kislánnyal!!!
2011. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem voltunk hasonló helyzetben, de én is észre vettem, hogy ha teljesen össze van nőve a cunija (már 3* szétszedték neki), akkor nyűgösebb, és sokkal vékonyabb a pisilés sugara!Remélem érted!

Doki nem erősítette ezt meg, de én így vettem észre!És szerintem van összefüggés!A múlkor már engem is megtanított a doki szétszedni a cunit, és már egyszer én is csináltam!Én pont emiatt szedetem/szedem szét neki, mert félek, hogy a húgycsőnél is összenőhet! :(

Mondjuk az én lányom még csak 14 hós, de ő még kb 20 percenként pisil!3 évesenez tuti nem így van!Én elvinném dokihoz!

2011. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jó, ha naponta legalább egyszer megnézed, hogy minden rendben van-e a puncijával.
2011. febr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia. Remélem minél hamarabb meggyógyul a lányod. Ugyan nálunk a családba , nem ez volt a gond csak hasonló, de az bevált, hogy 2-3 óránként a zuhany alá tették a Barbit és így kevésbé csípte. Mekkora a Babód?
2011. febr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Második vagyok!

Azt nem mondja hogy csíp?Mert akkor felfázás, vagy hólyaghurut is lehet!Ha körzetihez viszed, akkor vigyetek egyből pisit!

Én amúgy nem gyereknődokihoz vittem a lányom, hanem a saját dokimtól kértem gyerek elérhetőséget, és ő mondta hogy megcsinálja neki!Így hozzá hordtam!Mindig mondja, hogy próbáljam meg én, de sokáig inkább elvittem és fizettem!

De én hiába húzom neki szét a nuniját minden nap, akkor is összenő :( És mikor szétszedi a doki, vagy én, akkor már max 3 nap múlva kezdődik megint :(Nekünk mindig alulról indul az összenövés?

Nálatok?Mi újság? Volt pisi? Hogy vagytok?

2011. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Megint második vagyok!totál félre olvastam!Szóval ma szedték szét neki.... :)

Akkot meg normális, hogy szenved, mert nagyon nagyon csípi neki!Nálunk fél éves volt és minden pisinél sírt!

Mondta is a doki!

De azt mondta egy nap az egész!Tudom az nagyon sok!De holnapra nem fog neki fájni!A lányom még éjjel is felkelt nyöszörgött, de olyan hajnal körül már nem!Délelőtt szedték szét neki 9-10 körül!


És ne haragudj, hogy félre olvastam!

2011. febr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és a drukkot mindenkinek!

Remélem, már nem lesz gond, mert kétszer is volt pisi azóta, először borzasztó nagy sírás és fájdalom mellett, de másodszorra már egész tűrhető volt a dolog.

Lánykám már 2,5 éves. Sajnos neki is már karmadszor nőtt össze tavaly nyár óta, hiába húzogattam nap mint nap.

3 különböző helyen voltunk a kb félév alatt, mind a 3 doki mást mondott persze, hogy mit kell csinálni.

A mai azt mondta, hogy húzogatni felesleges, viszont krémezzem alaposan és gyakran neogranormonnal a hüvelynyílást. Ez nekem egy kicsit fura, hogy nem gond-e, ha bejut a krém, dehát most akkor kipróbáljuk ezt, hátha segít.

2011. febr. 8. 17:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Én pont azt hallottam, hogy Neogranormont nem szabad a kislányok puncijára kenni, mert pont attól nő össze a hüvelynyílás.
2011. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én vagyok a félreértős második! :)


Nekünk két doki mondta hogy tilos, hogya popsikrém odaérjen! Mert hámosító hatású mind, és a hajlam meg 100%-ban megvan az ilyen gyerekekben a krém nélkül is!

Nekem az első után olajjal kellett kennem, vagy vazelinnel, minden fürdés után valamelyiket!De csak addig nem nőtt össze amíg kentük!A doki 2 hétig javasolta kencézést!


És ha nem haragszol az első két doki mit mondott?Jobb lesz neki!Csak amíg friss csípi :(

2011. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy olvastam, hogy a neogranormon pont hámosít. Amúgy még körömvirág-kenőcsöt meg bepanthen pluszt lehet majd használni a dokinő szerint.

Nem tudom, mi lenne a jó, szerintem most azért kipróbáljuk így, hátha segít.

Az első doki után 1 hétig betadinos kenőcsös gézlapot kellett használni, másodszorraszintén gézlap a kisajkak közé meg kamillás áztatás. A gézlapra a mai dokinő azt mondta, semmi értelme.

Így legyen okos az ember, hogy mi is a jó a gyerekének.

Nagyon félek, hogy megint összenő neki, nem tudom, kinövik ezt? Nektek mondtak valamit ezzel kapcsolatban?

2011. febr. 8. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!