Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran hagyod a...

Milyen gyakran hagyod a babádat meztelenkedni? És hogy védekezel a pisilés ellen? Mennyi időre szoktad így hagyni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
nálunk fürdés előtt pelusban csupaszkodik egy fél órát,fürdés után pedig teljesen csupaszon egy negyed órát.ha rápisil a pelenkázóra,akkor kimosom.
2010. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Este fürdés előtt mindenképp, sokszor napközben is tisztába tevéskor. Pisi ellen: textilpelenka. Időt nem tudom, gondolom néhány perc lehet alkalmanként.
2010. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szinte minden nap hagytam/ hagyom. Amíg pici volt és nem igazán mozgott, forgolódott, könnyű volt, mert csak egy eldobható pelenkázó alátétet tettem alá. Amikor már nagyobb lett, maradt az, hogy figyelek, de így a "balesetek is megszaporodtak... Most már szaladgál is, de szerencsére egyre kevesebb a pisi is :)) Hogy meddig maradhat meztelen függ a baba korától, a hőmérséklettől is,meg, hogy ő meddig tűri. Látni fogod rajta, mikor elég :)) Igaz, az enyém 20 hónapos, de nagyon szeret pl. este fürdés után kicsit meztelenül szaladgálni vagy 1-1 peluscsere után fut így néhány kört és csak utána jön új pelusért.
2010. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahányszor és ameddig jó Neki, persze ahogy időm engedi :)
2010. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
minden nap kb 1 órát fürdés előtt csupaszon felteszem a franciaágyra, és textilpelenkát teszek alá. de volt már, hogy megtréfált és nem csak pisi volt :D
2010. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

12.00-s az kemény lehetett. :)

Én nem merem pucin hagyni félek, hogy megfázik. Pelus meg body megy rá este fürdés után és lefekvés előtt adom csak rá a hálózsákot. Nagyon élvezi, hogy a kis tappancsai szabadon tombolhatnak. :)

2010. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én úgy gondoltam, befűtök a hálónkba, leterítenék a franciaágyra egy nylont, arra plédet, és mehet a játék.
2010. máj. 12. 12:06
 8/9 anonim ***** válasza:
15 hónapos fiam fürcsi előtt legalább 30 percet meztelenkedik. Bekapcsolom a bodyt, visszaadom rá a nacit és kész. Ha baleset lesz akkor így jártam, majd mosunk:)
2010. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fürcsi előtt kb. 20 perc. Teljesen pucéran vagy a szőnyegre terítek pokrócot, vagy a kiságyba teszem, ott úgy is van nejlon alátét a tepedő alatt.
2010. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!