Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák mennyi idős koruktól...

A babák mennyi idős koruktól emlékeznek mik történtek velük? Pl ha veszekednek a szülök, mikor még pici? Vagy én elüvöltöm magam?

Figyelt kérdés

Mert volt egy szörnyű műtétünk már 4 hetesen és remélem nem emléxik majd rá!!

Édes kis egyetlenem!!

Meg néha elüvöltöm magam mikor naon sír!!

ugye nem fog megutálni ezért? 5 és fél hós a kisfiam

a válaszokat előre is köszike


2009. febr. 9. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan nem fog emlékezni semmire. A személyiségfejlődésében viszont minden esemény, ami történik vele, szerepet játszik.

És biztosan nem fog megutálni, mert te vagy az egyetlen anyukája, aki a legfontosabb pont neki a kis táguló világában :) A fő szeretet- és életforrás :)

A legtöbb ember egyébként 3 éves kora előttről nagyon kevés emléket őriz... persze hipnózis, miegymás, de gondolkozz, biztos neked sincsen bölcsis emléked... sok biztos nem...

És a babák sokkal könnyebben gyógyulnak és hamarabb túlvannak a fájdalmon, mint mi.

2009. febr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszodat!!

üdv

2009. febr. 10. 00:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán csak a hangulatára fog emlékezni a dolognak.Nem taglalnám, de velem nem volt minden rendben emberi kapcsolatok és bizalom terén és nemrég kiderült, hogy életem első hónapja miatt.A tudatalatti megőrzi a dolgok lenyomatát örökre.
2009. febr. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Még az is megmarad, hogyan szültünk, mit éreztünk mikor a pocakban volt.
2009. febr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na pont ezért dőlt meg az én nagy gonddal eltervezett nevelési elvem.Mindig azt mondogattam,míg nem volt babám,hogy bizony nálunk nem lesz fölkapkodva,kézben altatva....és tessék-most én vagyok az,aki nem bírja ott hagyni,ha pityereg(persze a hiszti az más,akkor leteszem és elmondom neki,hogy kicsim sírni az ágyon is lehet,anyánál nem kell)

Egyszerűen meghasad a szívem,ha belegondolok,hogy ő,aki csak rám számíthat,akinek ÉN vagyok a minden-pont bennem csalódjon.Az egyetlen támaszában rengjen meg a bizalma....mert hát én sem emlékszem vissza mi volt akkor,de ha ő egyszer ezt mégis megteszi,csak szépeket lásson,és ne már hogy az én hibámból szenvedjen nagy korában?!

Másrészről nekem is jár ennyi szeretet :-) imádom mikor bújik!

Egy 3hónapos fiúcska anyukája

2009. febr. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!