Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire hat ki egy 18 honapos...

Mennyire hat ki egy 18 honapos babára, ha azt látja hogy a szülei veszekednek?

Figyelt kérdés
tegnap az apuka ordibált velem a kicsim meg sirt,ja és nekem is jött megtépett,megrugott,mint ezt a gyermek szeme láttára.milyen ember az ilyen?mi lessz igy a picivel?
2011. júl. 26. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most lépnék le, de azonnal. Megviseli az természetes, de még kicsi, így el is felejti. De ha rendszeres lesz,akkor komoly lelki gondok adódhatnak később.(bepisilés akár 8-9 éves korban is, beszédhiba stb)
2011. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem rendszeres,ilyen csak most fordult elö elösször,nem tudok hova lelépni sajnos
2011. júl. 26. 14:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyon kihat, nagyon sajnállak! És nem akarlak elkeseríteni, de ez valószínűleg csak rosszabb lesz, ha vele maradsz.

Szegény gyerek...

2011. júl. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 newszika válasza:
Az elsőt követi a második és így tovább... jobb ha fogod a cuccodat és a gyerekkel együtt elköltözöl... Mindig az elsővel kezdődik :(
2011. júl. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 newszika válasza:
Anyaotthon a megoldás ha nincs más.
2011. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszer is megrúgna a párom, rögtön keresném a megoldást. Nem azon gondolkoznék, hogy ez milyen hatással van a gyerekre, mert tudnám, hogy rossz hatással van rá! Ezért azon gondolkoznék, hogy hová meneküljek gyerekkel együtt.
2011. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pontosan, az elsőt a második...

A gyerek meg pont olyan lesz, mint az apja.


A "milyen ember az ilyen" kérdéseket nem szeretem, pontosan olyan, amilyet választottál. Nem most lett ilyen max. nem vetted észre. Az agresszió nem a rugdosással kezdődik.

2011. júl. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyszer próbálna meg megtépni, megrugdosni a férjem...


Ha vele maradsz, készülj fel rá, hogy lesz ebből még több is.

A gyerekre pedig nagyon-nagyon rossz hatással van, lesz...

2011. júl. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első, de nem az utolsó, nem akarlak én sem elekeseríteni, mert nem tudsz lépni, """""párod""""tudja, ezt és ez lesz neki a megoldás mostmár mindenre, mert megteheti veled! És a gyermeketek ha ezt látja, akkor ez lesz neki a minta!!! Szóval, ha kell meghunyászkodnék és vissz a szülőkhöz, de ettől az embertel el, mert a gyermeked a fontos, és az ő egészséges lelki fejlődése!

Én a volt páromnak egyszer megbocsátottam egy pofont, utána még undorítóbb lett, persze utána könyörgött, bocsánatot kért, blabla...és ezért bocsátottam meg, de második esetnél, amikor csak erre hajlandóságot láttam nála, elzavartam, úgy hogy csak füstölt! Tapasztalatz, ésa nem rosszat akarunk, de menekülj, ha kell egy barátnődhöz, a gyermekedet bölcsibe be tudod adni, te meg dolgozni el tudsz menni. Csak van valaki aki segít!

De a te döntésed!

2011. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
el kel menned,mert a gyerek konkrétan nem emlékszik és megmarad benne.a babára kell gondolnod.már nem lehetsz önző,ne gondolj arra,hogy mit szólnak a mások ha elmész.
2011. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!