Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lelkiismeret furdalásom van,...

Lelkiismeret furdalásom van, meddig emlékeznek rossz dologra a babák?

Figyelt kérdés
Kisfiam 17 hós. Ma mire végeztem a főzéssel, annyira túlpörgött, hogy 1 órán keresztül kellett altatni. Már nagyon ideges voltam. 2x úgy látszott bealudt, amint betettem az ágyyba, sírt, felállt. 2x-ára már durvábban vettem ki, kicsit meg is ráztam idegességembe.Tudom rosszul tettem, de nyugtassatok meg, hogy nem fog rá emlékezni ha felébred. Nagyon szégyellem magam.
2010. júl. 22. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos elfelejteti, de azért ne csinálj rendszert belőle,.

Nehogy elveszítsd a kontrollt.

Lehet, hogy nemsokára leszokik a délutáni alvásról.

2010. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Az a bab másfél éves, miért ne lehetnének töredékemlékei?

Rázni meg tényleg nem szabad, mert bármije eltörhet, vagy leszakadhat.

(pont erről láttam egy műsort a tv-ben, hogy mennyire rosszat tesz az utyuli-putyuli dobálás, felkapás, és hintáztatás, rázás.)

2010. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
bab=baba pardon!
2010. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak annyit kell megértenünk, hogy ha kiveszed a kisàgyból és megràzod meg kiabálsz, attól hamarabb nem fog elaludni...én sosem veszem ki az ágyból, ha már egyszer betettem oda. Ott kell kérni, hogy feküdjön le és aludjon. Anya addig ittmarad, ha kéri, megsimogat. Amugy baja nem lesz, mert felforrtál tőle, vszinű mosolyogva kel, mint máskor.
2010. júl. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nyugi, nem hiszem, hogy emlékezni fog rá. egy ilyen után meg szerintem majd te is jobban odafigyelsz, hogy a gyermekeddel nyugodtan, kedvesen bánj.
2010. júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajna becsúszik néha ilyen is..másnál is, senki se hibátlan. Viszont te tudod, hogy hibáztál, ez nagy szó. Szerintem el fog halványulni, majd tűnni a rossz emlék. Ne emészd most már magad!!
2010. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

Ne aggódj, ha szeretetben nő fel, akkor nem lesz gond.


Emellett engem imádtak a szüleim, de az első pár emlékem mind negatív élményhez kötődik. Megütöttem magam, azt hittem, anyukám elveszett a boltban, elharaptam a szám, stb és ezek mind mind 2 éves kor előtti emlékek.

2010. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok... ha felébred, nem emlékszik. De az nem biztos, hogy később, nagyobb korában nem fog emlékezni. (így teljes a gondolat)
2010. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én nem igazán tudok a kérdésedre válaszolni,hogy emlékezni fog e rá csak egy tippet adnék neked.Nálunk mikor sír a gyerek és tudom,hogy csak unatkozik és nekem más dolgom lenne akkor kikötözök neki egy babakocsicsörgöt az ágyára keresztbe.Ha sír is 1-2 percig ,hamar rájön hogy ott van a játék és akkor elkezdi püfölni az állatkákat rajta.Akár órákig is el van vele.Közben én mindent meg tudok csinálni amit akarok.Bár van hogy nem tud aludni nappal a fiam,de nem kényszerítem alvásra.Játszon csak a kiságyban és majd alszik este.Így egy nagyon nyugodt baba még nyugodtabb anyukája vagyok! :)
2010. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tényleg ne emészd magad! Attól jobb nem lesz, feszült leszel és az rányomja a bélyegét a hátralévő napra! Ha emlékszik is, megöleled, elmondod, hogy szereted, játszotok és nem lesz gond. De valahol tényleg jó, hogy lelekifurdalásod van; tudod, ebből látszik, hogy igazán szereted a babád és a lehető legjobb anyja akarsz lenni:)

Gondolom már felkelt; milyen volt? :)

2010. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!