Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak bevásárláskor a...

Mit csináljak bevásárláskor a babámmal?

Figyelt kérdés
Idáig semmi bajunk nem volt, (10 hónapos) most viszont, ha berakom a bevásárlókocsi elejébe é selkezdem tologatni, üvölt. Ha megfordítom és előre felé tolom, akkor is. Engem nem is zavarna annyira, csak az összes öregasszony az átuházból körénk gyűlik, hogy ja szegény pici baba, éhes vagy, álmos vagy?stb... Na ettől leszek ideges. Már nagynehezen leszerelem őket, és inkább kiveszem ölbe a lányomat hogy ne sírjon. Nem tudom hogy szerettessem meg vele újra. Ha adok a kezébe valamit egy pár percig elvan, utána eldobja és kezdi előlről. A keksz se jött be, azt is eldobja. Mit tegyek?
2009. febr. 10. 06:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is 10hós mi játszani szoktunk vele a kocsiba és mutogatni a polcot szóval lekötöm a figyelmét,igaz igy nehéz vásárolni.Van amikor ez sem jön be akkor ölbe visszük.
2009. febr. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az, ölbe semmi baja. Nem fog rászokni hogy mindig csak ölbe akar majd lenni? Ha mutogatom neki a pocokat, akkor rögtön le akarja rámolni és ha nem engedem akkor tör ki a balhé. De úgy hátravágja magát és visít mint egy kétéves aki a földre veri magát és hisztizik.
2009. febr. 10. 07:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kisfiam is 10 hónapos mi kiflit vagy zsömlét szoktunk neki adni és amíg azt majszolgatja csöndben van szerintem próbáld meg hátha segít!üdv
2009. febr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem két iker babám van.4 hónaposak.Nekem babahordozóban vannak.És ott lelógnak kis játékok azokat püfölik.Mi az auchan-ban vásárolunk.
2009. júl. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!