Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiamnak, ha ma...

1 éves kisfiamnak, ha ma 4-szer volt hasmenése, az soknak számít?

Figyelt kérdés
Lázas volt a hétvégén, állítólag vírustól, kaptunk rá gyógyszert hétfőn, délutánra már elmúlt a láza és azóta sincs, de ma meg ment a hasa. Szed probiotikumot is, nem tudom mitől mehet a hasa (vírus/gyógyszer/fogzás). A 4-szeri hasmenés már soknak számít? Első ilyen betegsége, ezért vagyok tanácstalan. Hogy mi számít súlyosnak, kiszáradástól mikortól kell esetleg tartani. Holnap persze hívom a dokit.
2011. febr. 8. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

A 4x hasmenés már SOK!!!...

Adj neki sok folyadékot (teát, almalét), kekszet.

Nem akarlak idegesíteni, de elég nagy az influenza járvány, én beoltattam a gyerekeimet, így sokkal nyugodtabb vagyok.

2011. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyébként is van, hogy 4-szer van széklete. Csak ugye ez most hasmenés volt.
2011. febr. 8. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok. Nekem is hasmenéssel küzd a kislányom. Most 14 hós. Ő is lázas volt az első 2 nap. Most a 4. nap is megy a hasa. Enni szinte semmit nem eszik. Csak egy-két falatkákat. Sokat iszik viszont. Ilyenkor nagyon fontos. Most ilyen hasmenéses,hányós járvány van. Ha nem folyik az orra, nem köhög ,akkor nem influenza.
2011. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem köhög, nem folyik az orra. Ma az én kisfiam is nagyon keveset evett, inni azért iszik, bár leginkább vizet. A tápszert sem itta elalvás előtt.
2011. febr. 8. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!