Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiamnak hátra kell...

1 éves kisfiamnak hátra kell húzni a kukiján a bőrt?

Figyelt kérdés
Nagyon pici luk van rajta, csak hogy pisilni tudjon. Védőnő, doki soha nem mondott erről semmit sem. Nem is tudom hátrahúzni csak egy picit lesz nagyobb lyuk rajta, de nem jön le.
2011. okt. 5. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
jajj ne huzkodt szegénykémnek, még csak az kéne, hogy berepedjen. vidd el sebészetre, adnak rá krémet!
2011. okt. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Próbáld meg krémmel a bőr mozgatását, mindennap egy kicsit!

Nekünk mindennap egyszer meg kellett mozgatni (egyet húztam rajta óvatosan), a fürdővízben, ill. a pelenkázáskor, körömvirágkrémmel! Ennyi teendő volt, és sose tapadt le, vagy más baja se volt! Remélem nem is lesz, ezt folytatjuk még így tovább.. Most 18hós.

Minden jót!

2011. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak!
2011. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fürdés közben mindennap egy picit próbáld hátrahúzni, de ne erőltesd, csak amennyit lejön magától. Napról napra jobb lesz. Bár minden orvos mást mond( van aki semmit) de szerintem már sokkal előbb el kellett volna kezdeni!
2011. okt. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, sokkal előbb!!! Másfél éves korára teljesen hátra kellene jönni a bőrnek.
2011. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

amit az utolsó írt, ne haragudj, de butaság. Ha élettani letapadásról van szó, az akár három éves korig is eltarthat amíg teljesen feljön. A fitymaszűkület és a letapadás meg megint teljesen más problémák.

A legjobb az lenne, ha a háziorvosotokkal beszélnéd meg. De ha a pisi szép ívben jön és nincs gyulladás, akkor nem kell rohanni az orvoshoz, és nem hagynám hogy felrángassák neki, ha magától is meg tud oldódni. Ha ahogy előttem is írták, fürdéskor finoman felhúzod (ne feszüljön) és leöblíted, az elég. A többit meg az orvossal beszéld meg. Amúgy fiam két éves, és még neki sem jön fel teljesen, a fityma egy része rá van még a makkra tapadva, de én nem fogom felránttatni, majd leválik magától.

2011. okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!