Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl aggódós vagyok? Tegnap...

Túl aggódós vagyok? Tegnap kapta meg a 3 hós oltást, meg a rotát. Én eléggé aggódom érte, pedig tudom, hogy várható volt, hogy ezután hőemelkedése/láza lesz. Én egy kúpot adtam be neki, lehet tőle baja?

Figyelt kérdés

Nem nyűgös, csak aluszékonyabb, és 37.5 volt a láza (már levontam 0,5 fokot).Adtam neki kúpot,most alszik, mégis van bennem egy kis szorongás... Más anyuka is ilyen, vagy én viszem mindig túlzásba az aggódást???

Ti hogyan élitek meg, ha lázas vagy beteg a babátok?


2009. febr. 10. 14:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem az egy kúpot, mert itt olvastam, hogy sokan csak felet adtak be....
2009. febr. 10. 14:13
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
3 hósan nekünk is 1-et mondott a doktornő, Germicid -C-ből. Semmi baja nem lesz tőle.
2009. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg szerintem! 37,5 az még nem is igazi láz, és a mai kúpok nagyon jók,biztos leviszi :) Nekünk minden oltás után felment 37.7-re,de a kúptól kb. 1 óra múlva semmi baja nem volt. Remélem ez nálatok is így van és nálunk is így lesz ezután is! jó egészséget!
2009. febr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
eég lett volna a fél is, de nem rontottál el semmit, ne aggódj, 2-3 nap alatt átmegy rajta, sokat fog sírni, mert a közérzete nem 100% most, de ennyi.
2009. febr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Igen, túl aggódós vagy. Fél kúp is elég lett volna, de baja nem lesz az egésztől sem. A 37,5 fok csak hőemelkedés, nem láz. Nyugodj meg, a babáddal minden OK. Egyébként szörnyű érzés, ha beteg a baba, de a te bebád nem beteg hála!
2009. febr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi! Már felkelt,és tényleg jobban van! :)
2009. febr. 10. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!