Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnem tudni hogy szabad-e...

Szeretnem tudni hogy szabad-e a 3 hetes babanak komenymag teat adni, es ha igen mennyit egy nap?

Figyelt kérdés
Azt javasoltak hogy lehet mert elosegiti az emeszteset es nem gorcsizik, na meg mikor meg igya mindig kakis a pelusa. Szerintetek ez normalis?
2011. febr. 10. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy minden pelusban van kaki, teljesen normális. Újszülötteknél a napi 1, de a napi 6-7 pelus is az. [link]

A köménymagtea valóban segíthet. Pár szem (3-4) köményt forrázz le 1 dl vízzel,hűtsd le, majd néhány kortyot itass meg a babával!

2011. febr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Babám 3 hónapos, nálunk nem vált be, fájt tőle a hasikája. És azt olvastam,hogy valóban görcsoldó, de ha nincs baja a picinek, akkor pont az ellenkezőjét váltja ki, tehát fájni fog a poci.Mi így jártunk:( Én inkább forralt, lehűtött csapvízzel szoktam kínálni.
2011. febr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

én nem adnék ilyen picinek teát. anyatejes? mert minden más az anyatej mennyiségének rovására megy.


ha fája pocija, próbáld melegíteni pl. meggymagpárnával, vasalt pelussal, tenyereddel, fújással. meg tornásztasd sokat a lábát. a babamasszázsnak is vannak olyan fogásai, amik segítenek.

2011. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!