Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez tényleg ennyire gagyi vagy...

Ez tényleg ennyire gagyi vagy a gyerekem zseni?

Figyelt kérdés
Utóbbit persze nem komolyan gondolom, de azért elgondolkodtam rajta, amikor 15 hónapos fiam egy könnyed és laza mozdulattal kinyitotta a biztonsági szekrényzárat (ilyet: [link] ). Szerencsére pont láttam az esetet, hisz a szekrényt is kipakolhatta volna, és el sem hittem volna hogy ő volt. Most tettem fel egy másfajtát is, ami számomra nehezebben nyitható, de most már nem tudom mennyire lehet megbízni ezekben a zárakban. Ti milyet használtok?
2011. febr. 10. 13:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom gagyi-e, nekünk nincs (elvből), megpróbálom megtanítani a gyerekeimnek, hogy ne nyitogassák azokat a fiókokat, amiket nem szabad. Eddig egész jól bejött. (3,5 és 1,5 évesek).

Viszont az biztos, hogy ami igazán veszélyes a gyerkőcökre nézve, vagy nagyon értékes, azt nem szabad elérhető fiókba tenni, még akkor sem, ha "elvileg" nem nyitják ki.

2011. febr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%

vsz kifigylete, hogy hogyan kell.,

én az első válaszolóval értek egyet, hogy inkább megtanítottam neki, hogy x és y fiókok számára tabuk.

2011. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%
Milyen klassz,kérdező megkérdezi hogy ti milyet használtok,meg hogy könnyen nyitható e,erre ti leírjátok az elveiteket és hogy nem használtok semmit,magyarán mindent leírtok,csak választ nem adtok a feltett kérdésre.Ez ám a logika.
2011. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
És Te leírtad? :o)
2011. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk is ilyen van és a fiam elsőre kinyitotta 14 hósan. Klassz ez, hogy megtanítom, szerintem mi is tanítjuk, csak pl. napközben dolgozom is otthon és nem tudok minden pillanatban vele lenni (nem is célom), ezért a nagyon kockázatos fiókot, szekrény igenis elzárom.

Véleményem szerint tehát gagyi a cucc, próbáltam hasonlókat, mindet kinyitotta. Egy dolog vált be, a csavarozós, bútor-szétcseszős zár, de az meg fáj...

2011. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekünk is ilyen van, nem tudja kinyitni, 2 éves múlt. Néha még én is bénázok vele.

2011. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%
Nem írtam le,mivel én sem használok fiókzárat,így nem papoltam feleslegesen.
2011. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló, de azért két teljesen felesleges választ írtál mégiscsak...


[link]

2011. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az is válasz a "ti milyet használtok"-ra, hogy nem használunk:) De ezzel én csak azért nem értek egyet, mert egy gyerekben egyszerűen nem lehet annyira megbízni, hogy nyugodt lehess afelől, hogy soha nem fogja csinálni, hiába te jól megtanítottad neki, hogy nem szabad. Csak jó lenne tényleg olyan megoldás, ami 100%-os.
2011. febr. 10. 14:14
 10/18 A kérdező kommentje:
Ezek jók, amiket linkeltetek, van is olyanunk mint az első, de ez a szekrényünk csak egy fogantyús, tehát nem tudom mihez hozzárögzíteni.
2011. febr. 10. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!