Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fagyasztott meggyet vettem,...

Fagyasztott meggyet vettem, de 2-szer lett lefagyasztva, odadhatom a féléves fiamnak?

Figyelt kérdés
vettünk egy nagy zacskó fagyasztott meggyet,és kivettem hogy kiengedjen,mert az egészet összeakarom turmixolni,és elrakni kis poharakba(1-1adag)vissza be a fagyóba,és amikor kell,kiveszek 1-et.Na most ugye igy 2-szer lett fagyasztva,lesz valami baja tőle hogy visszafagyasztottam kis adagokba,és úgy eszi majd meg?
2011. febr. 10. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hat, minden mas kajanal tutira nem lehet visszafagyasztani, de a gyumolcsot nem tudom, foleg, hogy pici babarol van szo. En siman megennem, azt gondolom, hogy gyumolcs ettol nem romolhat meg. De ki tudja. Remelem lesz valaki, aki segit is, nem csak irkal neked, bocs!
2011. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm,remélem én is hogy lesz valaki aki tudja is.Ha nem,akkor nem is tudom kit kéne megkérdeznem...a gyerekorvos az idióta sajnos,most fogunk váltani,a védőnőről nem is beszélve...
2011. febr. 10. 20:54
 3/13 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Én ugy tudom,hogy fagyasztott ételt ujrafagyasztani tilos.Szerintem ez gyümölcsre is vonatkozik.Gondold el jó darabig kint áll mig kiolvad.Amugy szerintem sok értelme nincs annak amit csináltál a meggyből annyit veszel ki amynyit akarsz 5-8-10 szem mikor mennyi kell.

2011. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Brigitta04 ***** válasza:
Akkor tudod visszarakni ha esetleg megfözöd és ugy turmixolod.Mer a fözés megöli a bacikat ha van esetleg.Ugyan igy van a többi fagyasztott dologgal is ha jol tudom.
2011. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
azért akartam igy csinálni,mert pár szemet nem tusok turmixolni,mivel nem ér fel addig ami összeturmixolja,a késig,vagy nem tusom mi az,szóval ami "összedarálja".És azért akartam az egészet,mert akkor legalábB felér addig,és szépen 1-1adagokba eltudtam volna rakni neki.Minden kajával ez a bajom,hogy nem tudom emiatt turmixolni,mert annyira kis adag amiket ő megeszik.Botmixerrel meg nem lehet normálisan,pláne nem a meggyet.Azzal se lehet pár szemet.Már kivettem a fagyóból,akkor a gyereknek nem adom oda,de ha visszarakom azt mi megehetjük még?
2011. febr. 10. 21:19
 6/13 A kérdező kommentje:
tusom-tudom
2011. febr. 10. 21:20
 7/13 A kérdező kommentje:
és ha nem rakom vissza a fagyóba,simán a hűtőbe meddig áll el a meggy?
2011. febr. 10. 21:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Igaz az én kislányom már 9 hónapos most túróval, kisebb korábban rizzsel csináltam neki. Én simán össze tudok turmixolni 10 szemet. Összeötnöm a meggyet+amivel keverni akarom és már mehet is a turmixolás. Te csak magában szeretnéd neki adni?
2011. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem magába szeretném én se,de ha még rakok hozzá 1krumplit,vagy bármit,akkor se ér fel odáig...de több dolgot rakok akkor bele,és legfeljebb lefagyasztom,persze igy meggy nélkül,mivel ezekszerint nem lehet újra fagasztani.
2011. febr. 10. 22:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Krumpit mág nem mertem fagyasztani, mert itt azt olvastam nem túl jó ha kienged. Én a helyedben a zacskóban hagynám és frissen keveset kivennék és úgy turmixolnám a plusz dolgokkal.
2011. febr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!