Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat "harcol" babatok az...

Sokat "harcol" babatok az elalvas ellen?

Figyelt kérdés

Kisfiam lassan negy honapos,legtobbszor olben alszik el,de amikor elalmosodik,annyit morog,visit,rugdos,csapkod a kezeivel,hogy mar sokszor nem birok vele.Leteszem a kisagyba,ugyanezt csinalja,sot meg a cumi is kiesik,megnagyobb kiabalas.Kb.20 percig ez magy,majd alszik 30 percet.Hajnali 4tol is ez megy,minden oraban 2,3x kelunk.Kivagyok :((

Nyugtassatok meg egy kicsit,h lesz jobb is :(


2011. febr. 11. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, az én 5 hós kisfiam is ezt teszi. De én nem szokattam hozzá az ölben elalváshoz, mert akkor még nagyobb hisztit csap, ha bekerül a kiságyba.

Úgy szoktam, hogy vacsi után megpuszilgatom, beteszem a kiságyba, felhúzom a zenélőt, odaadom a cumit. Persze nekiáll ellenkezni, de olyankor nyugtatgatom, simogatom, visszaadom neki a cumit. Így megnyugszik és elalszik.

2011. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a három hónapos kiscsajszim csinálja kb 2 hete ugyanezt, sokan azt mondják, sok inger éri őket,és a nap végére kifáradnak, és csak nehezen bírnak elaludni. Nálunk vannak jobb napok, akkor lerakom a kiságyba és egy kis nyügi után alszik, de van olyan amikor annyira rúgkapál, hogy fel kell vegyem kicsit ringatom, nem sokat-csak épphogy megnyugodjon, be az ágyba és max 15 perc és alszik. Viszont éjszaka mi is sokat kelünk, pedig általában eddig egyszer ébredt, most 2-3 alkalommal. Remélem lesz jobb:)
2011. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, így vplt anno. csak ő nem aludt el 20 perc után sem. úgyhogy én cicin altattam. nagyon kis nyugataln volt babakorában az éjjeli alvása is. az már megolddott szerencsére, viszton mióta nem szopik, rémálom, milyen nehezen alszik el este, van hogy 3/4 - 1 órát is forgolódik, mire nagy nehezen sikerül neki. pedig már 2 éves is elmúlt.
2011. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!