Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hét körüli babatok mennyit...

7 hét körüli babatok mennyit sír? Úgy amikor nincs semmi baja, nem azért sír mert éhes vagy kakis stb hanem pl unatkozik vagy egyedül van, vagy elalvas elott kis nyuszoges, hiszti?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy visszaemlekszem,eleg sokat,nem sirt inkabb nyoszorgott szinte allandoan amikor fent volt.hasfajos volt szegenykem,igy valamenyire ertheto is hogy nyoszizett.
2011. ápr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Változó. Tegnap egész délután ordított szegényem. Akkor már azért, mert napközben 2x 20 percet aludt, és olyan fáradt volt, hogy csak na. Este fél 11-ig bírta, akkor kidőlt.

Egyébként ha nincs front (mert amiatt volt szerintem ez a tegnapi), akkor keveset sír. Ha megunja a nézelődést, akkor nyüszög kicsit, de ha arrébb teszem, már jó is.

Igazán sírni csak akkor szokott, ha éhes. Akkor hatalmas könnyek potyognak belőle. :)

Legtöbbször abból fakad nála a sírás, ha nem tud elaludni, és átesik a holt ponton. De akkor berakom a babakocsiba, és már pihen is.

2011. ápr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja,bocsi nem a kerdesedre valaszoltam,nem tudom milyen amikor ennyi idosen unatkozasbol sir a gyerek.
2011. ápr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Azért kérdezem mert most hét hetesen, de előtte se sokat sírt a babám, első gyerek igy összehasonlítani nem tudom, de én úgy gondolom, hogy nem sírós babám van. Amikor éhes és nem vagyok ott hogy a cuppogast halnak akkor sír, és megyek megszoptatom, az éhes sirasa amúgy is eltér a többitől, ezt mar apa is megtudja különböztetni. Van egy keserves sirasa ami akkor van ha álmából felriad: nagy zajra, vagy ha bekakilt vagy ha kifolyt valami a pelusbol azt nagyon nem szereti. De ezeket leszámítva nem sír, nyugodt baba, nagyokat alszik, és jól eszik. Meg van egy fajta sirasa ami elkülöníthető az előző kettőtől ez akkor van ha amúgy nincs semmi fenti baja, csak ébren van és egyedül hagytuk szobába, vagy szeretne ha fájlalja valaki, ill. Amikor mar fáradt és aludna majd osszeragad a szeme de sirdogal, ez egy heten legalább kétszer előfordul és mindig este furdetes elott, akkor kicsit nyugosebb, utána elosztó, nagyot eszik, nagyot alszik öt hat órát, és hajnalban, kora reggel szopizik ujra. Azért kérdeztem hogy más babanak hogy van mert anyám itt volt hétvégén nálunk és halálra idegesitett azzal hogy " miért sír a gyerek, mi baja van, biztos van valami baja" és ha mar egyet nyikkant ment és vette ki az ágyból hiába mondtam, hogy nincs semmi baja és hogy ne csinálja. Pörgette az agyat hogy biztos éhes, vagy beteg, vagy melege van, vagy túl sötét van vagy túl világos, és nem értette meg hogy zavarja a babát hogy öt percenként csinál vele valamit és nem hagyja elaludni, és mar azért sír mert fáradt, na meg gondolom rajtam is érezte mar a feszültséget ezert nem nyugodott meg a karomban és sirdogalt, de kb vagy fel órát szóval nem órákig uvoltot, de anyám nem bírta elviselni hogy sír, és mindenféle hülyeséget csinált meg mondott. Aztan közölte hogy nem szeretem a gyerekem meg szar anya vagyok hogy hagyom sírni, ezert érdekelt hogy kinek mennyit sír a picike, mert szerintem ennyit lehet hagyni pityeregni, és nem kell rögtön kivenni a kisagybol, akkor amikor nekem bácsit kellene foznom és meg egyéb dolgok. Mondtam is neki hogy jó kivehető, de akkor minden este jöjjön át simogatni, ringatni, mert én nem tudom ilyenkor kezbn tartani mert meg férjet, kutyát, és magamat is el kell látni. Mi a véleményetek?

Ha elírás van bocsi csak iphonrol írok és automatikusan atirja az ismeretlen szavakat.

2011. ápr. 12. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!