Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kisfiamnak, az...

10 hónapos kisfiamnak, az esti főzelék helyett, Hipp jó éjtpapit adtam+szopi úgy vettem észre ettől jobban alszik, nem hízlalhat nagyon, vagy melyiket adnátok ti?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Milupa Jó éjszakát tejpépet adom, sokkal finomabb mint a Hipp (abban tápszer van). Én nem vettem észre hogy hízlalná a babámat, a kisfiam is 10 hós, és kb. már 3 hónapja kapja vacsira.
2009. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így csináltam, a hét 5 napján kb, de volt hogy minden este azt kapott. Este 6 körül és fél 8 körül szopi. Nagyon szereti. És nem hízott el tőle. 13 hónapos és 9 kiló, 75 cm. Tehát kis csinos csajszi. Minden fajtáját szereti, a csokisat annyira nem. :)
2009. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kisfiad is szopizik utánna még?Mennyit adsz neki?Az enyém 140gr evett meg 7-kor és 9-kor szopi!Éjjel felkel enni?A tiedében nincs tápszer?
2009. febr. 10. 21:47
 4/7 A kérdező kommentje:
A jó éjszakát,vagy a gyerekálom jobb?
2009. febr. 10. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Kisfiam este 7 körül kb ~160-180 ml-t megeszik, aztán 8 körül kiszopizza mind2 cicimet. 5-6 körül ébred szopizni, aztán alszik még kb. 2 órát reggelig :)78 cm és 10 kg :)
2009. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választokat!
2009. febr. 10. 22:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a jó éjt papi vált be, sokáig ette, talán 8 hónapos kora óta. 2. vagyok. Aztán olyan 11-12 hós kor körül már én csináltam neki tejbegrízt a Hipp babatejből, majd rizstejből. Most kezdem a tehéntejre rászoktatni, de még nem sokat mertem adni neki.

Igen én utána meg is szoptattam, mindkét cicimet kiszopizta és elaludt. Éjjel volt hogy felkelt még ciciért, de ritkán. Általában este 8-tól reggel 6-7-ig aludt.

Nálunk vacsi mindig 6 körül van és este szopi fél 8-kor. Reggel is így kezdünk, szopi 7-kor és utána reggeli 8-kor.

2009. febr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!