Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselitek a kötöttséget,...

Hogy viselitek a kötöttséget, hogy megszűnt az, hogy azt csináltok, amit akartok? Nektek sincs időtök semmire sem a babó mellett?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
mennyi idos a babad?
2009. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
3 hónapos.
2009. febr. 10. 21:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
csak az első 2 honap nagyon nehéz mig megszokja az ember h már nem független hanem mindig ott a baba és ahhoz igazodunk de utánna már jo mert az élet részévé válik és természetes h van és nekem már nem is jut eszembe h milyen volt előtte mert igy természetes. de most eszembe jutott... milyen jo volt:D sokkal lazább volt minden, de most boldogabb vagyok és megéri! Igy jobb babával!
2009. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

az első pár honap. kritikus az első 2 honap!

a 2. válaszolo voltam

2009. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

vannak nagyon jó, kevésbé és rossz napok, nehéz, néha úgy érzem h nem tudok helytállni, de nincs mit tenni...

bizom benne h idővel könnyebb, a babám most 6 hónapos

2009. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
jah és minnél nagyobb annál könyebb lesz vele mozogni majd! nekem 8 hos a babám és már sokkal könyebb vele mint mikor csecsemő volt
2009. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen szerintem ezen mindenki átesik. Ez a legrosszabb kor ilyen szempontból. Már nem alszik annyit mint az elején, de még nem igazán lehet vele mit kezdeni. Kb. 6 hónapos kor körül kezd a helyzet javulni, aztán fokozatosan egyre jobb lesz. Nyugi gyorsan eltellik az a pár hónap és már fogod élvezni a babádat.
2009. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát időm az nekem sincs 3 gyerek mellett.Még jó,hogy csak kettővel vagyok gyesen,a harmadik nagyobb már.Egy hete nem bírok nekiállni vasalni,mert mindig akad helyette más.Nagyon jó,hogy kisbabája van az embernek,de én most valahogy a 3-ik után már várom kicsit,hogy kinőjünk a csecsemőkorból.Tudom,hogy ez a legszebb időszak,és többet ennyit nem lehetünk együtt,később biztosan hiányozni fog,ha már majd a legkisebb is ovis lesz.
2009. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%

azért szültem gyermeket, mert szerettem volna, hogy velem legyen. minden nehézséggel, idegeskedéssel... együtt. nem bunkó akarok lenni, csak fura, hogy ilyesmik eszetekbe jutnak.

én is sokszor vagyok fáradt, nincs időm semmire. na és aztán??? van 1 fiam, aki az én testem, az én lelkem...

nyugodtan lepontozhattok.

2009. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első 3 hó borzalmas volt ,azt se tudtam mifán terem!!

Mit hogyan csináljak ,meg hogyan!

hát most is még kicsit nehéz amikor sír hogy ma a baja ,juj beteg rögtön!!

Tiszta hülye tudok lenni!!

De nagyon igyekszem és egyre jobban megy!!

Én világ életemben magányos voltam a barátaim azért nem szerettek mert ha elhívtak v hova soha nem mentem!!

Igy örülök naon a babónak mert csak vele törődöm ,és egyre több időm van mindenre ,mert elég jól elvan a játékaival ,a kiságyában illetve ha kivezsem mellé ülök és ugy csinálom amit csinálok hogy lásson ,na persze néha igenis kiharcolja magának hogy tessék velem is foglalkozni!!

Imádom irtó édes tud lenni!!

üdv egy 6 hós babuci anyucija

2009. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!